Київська область с.Медвин

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ ЗВЕРТАЄ УВАГУ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ НА ТЕ, ЩО ПІД ЧАС КАРАНТИНУ ШАХРАЇ АКТИВІЗУВАЛИ СВОЮ НЕПРАВОМІРНУ ДІЯЛЬНІСТЬ

Дата: 31.03.2020 12:55

Одна із схем, якою наразі користуються зловмисники, - це розсилка фальшивих смс-повідомлень від імені Національного банку України про виплату додаткової 1000 гривень у зв'язку з карантином, анонсовану раніше Президентом України та Міністром соціальної політики України.
Таким чином зловмисники, користуючись складною ситуацією в країні, намагаються спекулювати на довірі українців, спонукають пенсіонерів телефонувати та вводять їх в оману з метою заволодіти коштами.
Пенсійний фонд України попереджає та застерігає українців бути пильними і не вестись на провокації.
Усі офіційні виплати від держави, в тому числі одноразова допомога в розмірі 1000 гривень пенсіонерам, у яких пенсія становить менше 5 тисяч гривень, будуть здійснюватися виключно шляхом перерахування коштів на рахунки в уповноважених банках або доставлятимуться пенсіонерам листоношами Укрпошти .
Про початок таких виплат Пенсійний фонд України повідомить невідкладно.
Перш ніж робити поспішні кроки, радимо телефонувати до Контакт-центру Пенсійного фонду України за номерами:
0-800-503-753;
(044) 281-08-70;
(044) 281-08-71.
 Прийом дзвінків здійснюється з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 20:00.
Сьогодні, як ніколи, важливо зберігати спокій, бути розважливим та використовувати інформацію з перевірених та офіційних джерел.
Пресслужба Пенсійного фонду України

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)