Київська область, Богуславський район

ПРОТОКОЛ № 12 23 березня 2020 р.

Дата: 03.04.2020 10:07

ПРОТОКОЛ № 12

позачергового засідання комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Медвинської сільської об’єднаної територіальної громади

с.Медвин  23 березня 2020 р. 9.00 година

Головує  - Гогуля О.М.

Присутні члени комісії  -  5 осіб

Про запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та введення додаткових обмежувальних заходів на території Медвинської сільської об’єднаної територіальної громади.

Вивчивши протокол позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 6 від 21 березня 2020 року, відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 та з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій комісія вирішила:

Відділу освіти та гуманітарної політики виконавчого комітету

1.Забезпечити проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи щодо заборони користування дитячими та спортивними майданчиками в парках, скверах та на прибудинкових територіях.

Термін: до покращення епідемічної ситуації

Відділу економічного розвитку, ЖКГ, ЦЗН та земельних відносин виконавчого комітету

2.Посилити контроль за дотриманням обмежувальних заходів згідно вимог чинного законодавства.

Термін: постійно до покращення епідемічної ситуації

Директору КП «Медвин-інвест»

3.Посилити контроль за дотриманням заходів по забороні роботи ринку та об’єктів торгівлі, розташованих на їх території.

Термін: негайно

4. Організувати спільну роботу з Богуславською райдержадміністрацією щодо своєчасного виявлення,обстеження та ізоляції осіб, які перебували в контакті із хворими, у яких лабораторно підтверджено випадок захворювання COVID-19 та  залученням громадського формування з охорони правопорядку щодо забезпечення громадського порядку та обмежувальних заходів.

Термін: постійно до покращення епідемічної ситуації

Керівникам мереж продуктових магазинів та аптек

5.Забезпечити наявність споживачів в торгівельному приміщенні в кількості не більше 1 особа на 10м2 та проведення заходів щодо дотримання санітарних норм.

Термін: до 25.03.2020

6.Довести до відома керівників підприємств, установ, організацій відповідної території, що відповідно до постанови КМУ від 17.06.2015 № 409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій», рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій є обов’язковими для виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, розташованими на території Медвинської сільської об’єднаної територіальної громади.

7.Контроль за виконанням протокольних доручень покласти на заступника сільського голови з питань виконавчого комітету Медвинської сільської ради.

Заступник голови  комісії                         О.М.Гогуля

Секретар комісії                                             Н.В.Бороздіна