Київська область с.Медвин

ПРОТОКОЛ № 13 26 березня 2020 р.

Дата: 03.04.2020 10:20

МЕДВИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
БОГУСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Шевченка,1, с.Медвин, Богуславського району, Київської області
09751,   Тел. 04561-36-2-45,  факс 04561-36-2-42

E-mail : secretar@medvyn-rada.gov.ua  Код ЄДРПОУ 04363343

ПРОТОКОЛ № 13

позачергового засідання комісії
з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Медвинської сільської об’єднаної територіальної громади

с.Медвин     26 березня 2020 р. 15.00 година

Головує   - Гогуля О.М.
Присутні члени комісії -  5 осіб

Про вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Медвинської сільської об’єднаної територіальної громади.
Вивчивши протокол позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 7 від 26 березня 2020 року, відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 та з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій комісія вирішила:

1.На виконання протоколів позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 25 березня 2020 № 5 та позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 26 березня 2020 № 7, продовжити до 24 квітня 2020 року дію режиму медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня на території Медвинської сільської об’єднаної територіальної громади та карантині заходи щодо запобігання   поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,
Виконавчому комітету Медвинської сільської ради Керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності та підпорядкування, розміщених на території громади

2. Забезпечити виконання заходів режиму медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня на території Медвинської сільської об’єднаної територіальної громади та карантині заходи щодо запобігання   поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 .

Термін: негайно

3. Забезпечити проведення дезінфекційних заходів у виробничих, санітарно-побутових та інших приміщеннях, будівлях і спорудах.

Термін: постійно

Відділу соціального захисту населення виконавчого комітету, працівникам Богуславського районного територіального центру соціального обслуговування, які надають соціальні послуги на території Медвинської ОТГ

4. Забезпечити надання допомоги особам з інвалідністю, особам похилого віку та іншим мало захищеним верствам населення щодо отримання ними пенсій, оплати комунальних послуг, доставки продуктів харчування та предметів першої инеобхідності з метою зниження ризику їх зараження.

Суб’єктам господарювання, які здійснюють торгівлю на території Медвинської ОТГ

5. Забезпечити проведення поточної дезінфекції приміщень та реалізації продуктів харчування в фасованому та ізольованому вигляді. На входах, виходах і в місцях розрахунку провести маркування (позначення) місць перебування відвідувачів для забезпечення дотримання ними безпечних (санітарних) відстаней не менше ніж 1,5 метра.

Термін: постійно

Відділу економічного розвитку, ЖКГ, ЦЗН та земельних відносин виконавчого комітету

6.Визначити та надати секретареві комісії для подальшого подання в секретаріат комісії облдержадміністрації переліку об’єктів соціальної сфери  ( заклади освіти, культури, охорони здоров’я  тощо), які можливо буде додатково переобладнати у лікувальні заклади для стаціонарного лікування хворих на  випадок перевантаження закладів охорони здорой'я.

Термін: 26.03.2020.

Виконавчому комітету Медвинської сільської ради

7. Забезпечити виконання заходів постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 № 239 щодо внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211.

Термін: 26.03.2020.

8.Довести до відома керівників підприємств, установ, організацій відповідної території, що відповідно до постанови КМУ від 17.06.2015 № 409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій», рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій є обов’язковими для виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, розташованими на території Медвинської сільської об’єднаної територіальної громади.

9.Контроль за виконанням протокольних доручень покласти на заступника сільського голови з питань виконавчого комітету Медвинської сільської ради.

Заступник голови  комісії         О.М.Гогуля

Секретар комісії      Н.В.Бороздіна