Київська область с.Медвин

На період карантину виплата пенсій по інвалідності, призначених відповідно до ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», НЕ ПРИПИНЯЄТЬСЯ.

Дата: 10.04.2020 19:08

Зокрема, згідно ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)» від 02.04.2020, врегульовано питання продовження виплати на період карантину пенсій особам, в яких на цей час припадає перекомісія МСЕК.

Після закінчення терміну дії карантину, або обмежувальних заходів, Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області здійснить перерахунок розміру виплаченої пенсії на підставі результатів переогляду медико-соціальної експертизи.