Київська область, Богуславський район

Дата: 30.04.2020 11:57

Богуславський відділ обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області інформує, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 №251 “Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році’’, 23 квітня 2020 року по Богуславському  району було профінансовано кошти в сумі 10 955 976 грн в повному обсязі.

Чисельність осіб, яким виплачено одноразову грошову допомогу у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 через поштові відділення складає 5 088 осіб, а через банківські установи – 5 902 особи. Кошти перераховані на банківські установи були зараховані на рахунки одержувачів в той же день, а доставка одноразової допомоги через поштові відділення буде здійснюється згідно графіку роботи поштових відділень по 30 квітня включно.

У разі виникнення питань у пенсіонерів Богуславського району, зокрема, щодо права на виплату 1000 гривень, просимо звертатися до Пенсійного фонду дистанційно:

через вебпортал електронних послуг https://portal.pfu.gov.ua
 телефонувати на номер «гарячої» телефонної лінії сервісного центру 04561-5-53-82.

Бережіть себе - збережете Україну!