Київська область с.Медвин

ПРОТОКОЛ № 18 (позачергове) засідання комісії з питань ТЕБ та НС  Медвинської ОТГ

Дата: 30.06.2020 16:08

МЕДВИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
БОГУСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Шевченка,1, с.Медвин, Богуславського району, Київської області
09751,   Тел. 04561-36-2-45,  факс 04561-36-2-42
m.sr@ukr.net  Код ЄДРПОУ 04363343

ПРОТОКОЛ № 18
(позачергове) засідання комісії з питань ТЕБ та НС  Медвинської ОТГ

30 червня 2020 року                                с.Медвин

Головує                                       -             Хоха П.О.

Присутні члени комісії                -             6 осіб

Розглянувши питання порядку денного:

Про протиепідемічний стан на території Київської області пов’язаний з гострою респіраторною хворобою COVID-19 , спричиненою  корона вірусом SARS-CoV-2,

З урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності у Київській області ознак для посилення протиепідемічних заходів, відповідно до подання головного санітарного лікаря області  та згідно протоколу №20 позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, комісія вирішила:

1.  під час проведення масових заходів (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних) у приміщеннях, встановити максимально допустиму кількість осіб – 10, за умови дотримання епідеміологічних правил;
  2.  час роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності до 22 години.
  3. встановити контроль щодо безумовного виконання суб’єктами господарювання обмежувальних протиепідемічних заходів під час погіршення протиепідемічної ситуації в області.
  4. провести роз’яснювальну роботу серед населення  через засоби масової  інформації, соціальні мережі та інші канали комунікації  щодо важливості дотримання протиепідемічних заходів під час погіршення протиепідемічної ситуації в області.
  5. посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів на ринках, в закладах торгівлі, харчування, дитячих дошкільних навчальних закладах.

Голова  комісії                                            П.О.Хоха

Секретар комісії                                         Н.В.Бороздіна