Київська область с.Медвин

ПРОТОКОЛ № 19 (позачергове) засідання комісії з питань ТЕБ та НС Медвинської ОТГ

Дата: 17.07.2020 16:44

ПРОТОКОЛ № 19

(позачергове) засідання комісії з питань
ТЕБ та НС  Медвинської ОТГ

17 липня 2020 року                                         с.Медвин

Головує                                       -             Хоха П.О.

Присутні члени комісії                -             6 осіб

Питання порядку денного:

1. Про протиепідемічний стан на території Київської області, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом  SARS-CoV-2.
  2. Про стан забезпечення  охорони врожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж у 2020  році.

Вивчивши протокол   № 21 позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

від 16   липня  2020 року  та відповідно до постанови  Кабінету Міністрів України  від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), за поданням головного державного санітарного лікаря Київської області від 15.07.2020   № 2738

Комісія вирішила:

Керівникам закладів культури, суб’єктам господарської діяльності з надання послуг громадського харчування

Обмежити  з 17 липня 2020 року:

- проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів  закладами культури з наповненістю менше 50 відсотків стаціонарно розміщених місць для сидіння  або менше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території закладу культури (якщо захід проводиться на відкритому повітрі). Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра;

- роботу  після 23-ї та до 7-ї години розважальних закладів , а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього, крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень навинос».

Керівникам підприємств, установ та організацій, задіяних у збиранні врожаю

- Забезпечити виконання розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 25.06.2020 № 300 «Про забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в області у 2020 році».

- Вжити вичерпних заходів щодо приведення в справний стан пожежної та пристосованої для пожежогасіння техніки підрозділів місцевої  пожежної охорони.

- Забезпечити необхідною кількістю первинних засобів пожежогасіння (вогнегасниками), а також справними іскрогасниками всю сільськогосподарську техніку, яка задіяна на збиранні та перевезенні продукції врожаю.

-  Здійснювати контроль за проведенням обкосів та оборюванням хлібних полів у місцях прилягання їх до лісових та торф’яних масивів та автошляхів.

-  Забезпечити контроль за  недопущенням спалювання стерні, сухостою та сміття на сільгоспугіддях.

Голова  комісії                                            П.О.Хоха

Секретар комісії                                                  Н.В.Бороздіна