Київська область с.Медвин

РІЧНИЙ ЗВІТ сільського голови Плаксун Світлани Анатоліївни за 2018

Дата: 22.08.2020 12:40

Доповідь голови, Завантажити презентацию.

ШАНОВНА ГРОМАДО!

Дякую усім, хто у вихідний день залишив свої домівки і долучився до важливої події у нашому житті – прийшов почути звіт про зроблене торік.

Мені імпонує така позиція, адже це говорить про вашу активну позицію в житті села, бо байдужість руйнує на своєму шляху все.

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачає щорічний звіт голови.

Звітувати перед вами мені не складно, адже у залі бачу переважно тих, хто не стояв осторонь розвитку і змін, а допомагав, підставляв плече, а тому ви і є тими авторами змін, які сталися торік.

Сьогодні разом з вами хотіла б проаналізувати, що вдалося зробити у звітному періоді позитивного і над вирішенням яких проблем необхідно працювати надалі, які корективи до наших планів потрібно внести.

Отже, дозвольте мені, відповідно до вимог зазначеного вище Закону, відзвітувати про свою діяльність, про роботу сільської ради та її виконавчого апарату.

Повний текст доповіді