Київська область с.Медвин

ПРОТОКОЛ № 20 (позачергове) засідання комісії з питань ТЕБ та НС  Медвинської ОТ

Дата: 31.08.2020 15:35

ПРОТОКОЛ № 20
(позачергове) засідання комісії з питань ТЕБ та НС  Медвинської ОТГ

31 серпня  2020 року      с.Медвин

Головує                                       -             Хоха П.О.
Присутні члени комісії                -             7 осіб

Про протиепідемічний стан на території  Київської області, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

Вивчивши   протокол  № 24  від 28 серпня  2020 року,  позачергового засідання Київської обласної комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  та  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2020 року № 760 щодо продовження карантину

комісія вирішила:

1.1. Взяти до відома, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2020 року № 760 продовжено карантин на території Київської області до 31 жовтня 2020 року.

1.2. Відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2020 року № 712 та від 26 серпня 2020 року № 760), розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 31 липня 2020року № 368 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території Київської області або її окремих адміністративно-територіальних одиницях із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), на території  Медвинської  ОТГ Київської області застосовуються протиепідемічні заходи, передбачені для «зеленого» рівня епідемічної небезпеки.

1.3. Провести  інформування та роз’яснювальну роботу серед населення щодо виконання пунктів  цього протоколу.

1.4.  Забезпечити в межах компетенції організацію виконання та контроль за дотриманням на території  Медвинської ОТГ  вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

Голова  комісії                                            П.О.Хоха

Секретар комісії                                                  Н.В.Бороздіна