Київська область с.Медвин

ПРОТОКОЛ № 21

(позачергове) засідання комісії з питань ТЕБ та НС  Медвинської ОТГ

11 вересня  2020 року   с.Медвин

Головує                                       -             Хоха П.О.

Присутні члени комісії                -             6  осіб

Про заборону проведення концертної діяльності, проведення дискотек, роботи нічних клубів, діяльності закладів громадського харчування з організації дозвілля на території Київської на період дії карантину.

Вивчивши протокол №26 від 10 вересня 2020 року позачергового засідання Київської обласної комісії з питань
техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та відповідно до підпункту 3 пункту 11 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 комісія вирішила:

1.1 Взяти до відома, що відповідно до підпункту 3 пункту 11 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), на території Київської області на період карантину заборонено:

- проведення концертів, дискотек, роботу розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля   ( кафе, барів, їдалень, кафетеріїв).

1.2 У разі встановлення факту невиконання суб’єктами господарювання підпункту 3 пункту 11 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID- 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) вжити відповідних заходів державного реагування.

Голова  комісії                                            П.О.Хоха

Секретар комісії                                          Н.В.Бороздіна