Київська область с.Медвин

ПРОТОКОЛ № 23 (позачергове) засідання комісії з питань ТЕБ та НС  Медвинської ОТГ

Дата: 02.11.2020 11:31

ПРОТОКОЛ № 23
(позачергове) засідання комісії з питань ТЕБ та НС  Медвинської ОТГ

02 листопада  2020 року  с.Медвин

Головує                                          -              Хоха П.О.

Присутні члени комісії                  -              5  осіб

Про протиепідемічний стан на території Київської області, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

Взявши  до відома, що на виконання пунктів 1 - 4 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), протоколу позачергового  засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій   від 30 жовтня 2020 року  № 40, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 31 липня 2020 року № 368 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території Київської області або її окремих адміністративно-територіальних одиницях із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) з 00.00 години 02 листопада  2020 року для Київської області установлено: - «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території  Богуславського району

Комісія вирішила:

На період дії карантину на території  Медвинської ОТГ встановити наступні обмеження, передбачені пунктом 15 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), з 00.00 години 02 листопада 2020 року:

Провести широке інформування та роз’яснювальну роботу серед населення щодо виконання  цього протоколу.

Забезпечити в межах компетенції організацію виконання та контроль за дотриманням на території  Медвинської ОТГ вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»  (зі змінами), протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30 жовтня 2020 року  № 40, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 31 липня 2020 року № 368 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території Київської області або її окремих адміністративно-територіальних одиницях із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) та  цього протоколу.

Голова  комісії                                                П.О.Хоха

Секретар комісії                                               Н.В.Бороздіна