A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Медвинська громада
с.Медвин Київська область Білоцерківський район

ПРОТОКОЛ № 24 (позачергове) засідання комісії з питань ТЕБ та НС Медвинської ОТГ

Дата: 05.01.2021 17:31
Кількість переглядів: 227

 

ПРОТОКОЛ № 24
позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки
та надзвичайних ситуацій Медвинської сільської ради

31 грудня 2020 року                                                                                                    с.Медвин

Головує: СПЕСИВЦЕВА Олеся Петрівна - заступник сільського головиз питань діяльності виконавчих органів.

Присутні: члени комісії та запрошені (7 осіб).

Порядок денний:

 1. Про протиепідемічний стан на території Київської області та, безпосередньо, Медвинської ОТГ, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою СОУГО-19, спричиненою коронавірусом 8АК8-СоУ-2.
 2. Проздійснення підготовки до повені та паводківу 2021 роціта затвердження Плану основних заходів виконавчого комітету Медвинської сільської радиз даного питання.

СЛУХАЛИ:

 1. Про протиепідемічний стан на території Київської області та, безпосередньо, Медвинської територіальної громади, пов’язаний ізгострою респіраторною хворобою СОУП)-19, спричиненою коронавірусом 8АК8- СоУ-2.

ДОПОВІДАЧ: Спесивцева Олеся Петрівна - заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів.

Довела до присутніх рішення та вимоги Київської обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 15 грудня 2020 року (протокол № 37) стосовно здійснення заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОУЮ-19, спричиненоїкоронавірусомБАКБ-СоУ-2.

ВИРІШИЛИ:

  1. Взяти до відома, що постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОУГО-19, спричиненої коронавірусом 8АК8-СоУ-2", установлено на території України карантинз 19 грудня 2020 року до 28 лютого 2021 року, продовживши дію карантину, встановленого постановами Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОУЮ-19, спричиненої коронавірусом 8АК8-СоУ-2", від 20 травня 2020 р. № 392 "Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОУЮ-19, спричиненої коронавірусом 8АК8-СоУ-2", від 22 липня 2020 р. № 641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СОУЮ-19, спричиненої коронавірусом 8АК8-СоУ-2"та рішення Київської обласної комісії з ПТЕБ та НС від 15 грудня 2020 року (протокол № 37).
  2. Взяти до відома, що станом на кінець грудня2020 рокуза інформацією державної установи "Київський обласний лабораторний центр МОЗ України" на території Київської області лабораторно підтверджено понад 50 тис. випадків коронавірусної хвороби (СОУЮ-19).

За період епідемії із загальної кількості лабораторно підтверджених випадків СОУЮ-19 госпіталізовано та перебувають (перебували) на стаціонарному лікуванні понад 4 тис. хворих, на амбулаторному лікуванні та під медичним спостереженням в умовах самоізоляції - понад 45 тис. осіб.

За період епідемії в Київській області від ускладнень, викликаних СОУЮ-19 померло 835 хворих. Одужало понад 21 тис. осіб.

Встановлено медичне спостереження за більш як 43 тис. контактними особами.

Виконавчому комітету Медвинської сільської ради, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності (за згодою), розташованих та діючих на території ТГ:

  1. Встановити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів,запроваджених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОУЮ-19, спричиненої коронавірусом 8АВ8-СоУ-2".

Термін: постійно, на час дії карантину.

  1. Провести широке інформування та роз’яснювальну роботу серед населення (працівників) щодо виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОУЮ-19, спричиненої коронавірусом 8АК8-СоУ-2".

Термін: постійно, на час дії карантину.

  1. Вжити додаткових заходів щодо виявлення та обслуговування одиноких осіб та осіб, які одиноко проживають, серед осіб похилого віку, осіб з інвалідністю, осіб, які перебувають на самоізоляції, та організувати належний соціальний супровід.

Термін: постійно, на час дії карантину.

  1. Вживати заходів до проведення поточної та заключної дезінфекції у вогнищах СОУІП-19, у тому числі у домашніх осередках.

Термін: постійно, на час дії карантину.

  1. Рекомендувати:

встановлення відстані у прикасовій та касовій зонах закладів торгівлі між особами (за винятком покупця і продавця) не менше ніж 1,5 метра та/або наявність між ними відповідних захисних екранів;

визначення часу (не менше двох годин) пріоритетного прийому громадян похилого віку та осіб з інвалідністю;

дотримання відстані не менше ніж 1,5 метра між відвідувачами, які очікують дозволу на вхід до приміщень.

Термін: постійно, на час дії карантину.

  1. У період з 11 до 22 січня 2021 р. включно установити для працівників режим дистанційної (надомної) роботи, крім працівників, для яких неможливо встановити режим дистанційної (надомної) роботи у зв’язку з характером виконуваних завдань, та працівників, які забезпечують надання адміністративних послуг.

Термін: з 11 до 22 січня 2021 р.

СЛУХАЛИ:

 1. Про здійснення підготовки до повені та паводків у 2021 році та затвердження Плану основних заходів виконавчого комітету Медвинської сільської ради з даного питання.

ДОПОВІДАЧ: Спесивцева Олеся Петрівна - заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів.

Довела до присутніх рішення та вимоги Київської обласної комісії з ПТЕБ та НС від 15 грудня 2020 року (протокол №37) стосовно здійснення заходівз підготовки сил та засобів до виконання завдань з безпечного пропуску льодоходу, весняної повені та паводків, виконання Плану основних заходів місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, обласних установ, підприємств та організацій Київської області щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків у 2021 році.

ВИРІШИЛИ:

  1. Затвердити План основних заходів виконавчого комітету Медвинської сільської ради щодо підготовки до повені та паводків у 2021 році.

Виконавчому комітету Медвинської сільської ради:

  1. Створити резерв пально-мастильних матеріалів для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з весняними повенями та паводками.

Термін: до 10 лютого 2021 року

  1. По кожному населеному пункту, який потрапляє в зону підтоплення, вирішити питання щодо визначення (виділення) місць тимчасового розміщення евакуйованих осіб та, у разі виникнення підтоплень, забезпечити такі місця відселень продуктами харчування, електропостачанням, питною водою, пально- мастильними матеріалами, іншими засобами стосовно життєзабезпечення та тимчасового проживання.

Термін: до 10 лютого 2021 року

  1. Провести обстеження підвідомчих гідроспоруд та забезпечити (організувати) підготовку гідрометричних споруд і пристроїв для здійснення спостережень під час повені та паводків.

Підготувати наявні плавзасоби, необхідні механізми, автотранспорт, аварійний запас пально-мастильних та будівельних матеріалів, інструментів тощо, та у разі необхідності сформувати аварійні бригади.

Термін:до 10 лютого 2021 року

Голова комісії:                                                   Олеся СПЕСИВЦЕВА

Секретар комісії:                                            Наталія БОРОЗДІНА

 

 

 

 

ПРОТОКОЛ №24

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь