Дата: 10.03.2021 15:13

Відповідно до Київської обласної цільової програми соціальної підтримки в Київській області учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, а також родин Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності на 2021-2022 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 24 грудня 2020 року № 041-01-УІІІ розроблено Порядок використання коштів обласного бюджету для надання грошової допомоги учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, а також родинам Героїв Небесної Сотні та учасникам Революції Гідності (далі - Порядок), який затверджений розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 17 лютого 2021 року № 81 зареєстроване в Центральному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Київ) 02 березня 2021 року за № 29/377.

ПРОГРАМА

ЗАЯВА (зразок)