ПРОТОКОЛ №1 ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ Медвинської сільської ради від 10 березня 2021 року

Дата: 10.03.2021 17:54

Аналіз показників рівня епідемічної небезпеки показав, що у більшості територіальних громад району коефіцієнт виявлення випадків інфікування СOVID-19 (методом полімеразної ланцюгової реакції та експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2) становить більш як 20 відсотків. Інші показники, які відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 р. № 104 перейшли на «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки.
Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 року № 104 “Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів) комісія вирішила: