П Р О Т О К О Л № 3 ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ Медвинської сільської ради від 23 березня 2021 року

Дата: 23.03.2021 16:54

коронавірусом
SARS-CoV-2 на території Медвинської територіальної громади

П Р О Т О К О Л  № 3

ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ

З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ

ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Медвинської сільської ради

від 23 березня 2021 року

Головував: Сергієнко І.П.

Присутні: члени комісії (за окремим списком)

Запрошені: (за окремим списком)

Порядок денний:

«Про встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення    COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Медвинської територіальної громади»

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлння карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (зі змінами внесеними, у тому числі постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2021 р. № 230 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня         2020 р. № 1236»), позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23.01.2021 протокол № 5

ВИРІШИЛИ:

1. Взяти до відома, що протоколом позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22.03.2021 № 12 у Київській області:

встановлено з 00 год 00 хвилин 24 березня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;

застосовуються обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «червоного рівня» епідемічної небезпеки.

Підприємствам,установам, організаціям незалежно від форм власності, розташованих на території Медвинської територіальної громади

1. Забезпечити в межах повноважень виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

Термін: постійно

Таращанському відділу поліції № 2 ГУНП України в Київській області,

Богуславському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області

1. Забезпечити контроль за виконанням обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки, передбаченого постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

Термін:на час запровадження
посилених протиепідемічних заходів

Старостам
Мугиру Юрію Дмитровичу,

Бурбан Катерині Олександрівні, Колюх Лідіії Михайлівні,
Будянській Валентині
Миколаївні

Провести широке інформування та роз’яснювальну роботу серед населення щодо рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

1. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій» прийняті рішення комісії є обов’язковими для виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, розташованими на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.
  2. Встановити, що заборони, визначені пунктом 1 протоколу  засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Медвинської сільської ради від 19 березня 2021 року № 2, не застосовуються з 00 год 00 хвилин 24 березня 2021 року.
  3. Контроль за виконанням рішення покладаю на заступника сільського голови, Таращанський відділ поліції № 2 ГУНП України в Київській області, та Богуславське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області.

Голова комісії

ТЕБ та НС – голова сільської ради                                          Ігнатій СЕРГІЄНКО

Секретар комісії                                                                         Роман АДАМОВИЧ