П Р О Т О К О Л № 4 ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ Медвинської сільської ради від 02 квітня 2021 року

Дата: 02.04.2021 13:46

П Р О Т О К О Л  № 4

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ

З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ

ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Медвинської сільської ради

від 02 квітня 2021 року

Головував: Сергієнко І.П.

Присутні: члени комісії (за окремим списком)

Запрошені: (за окремим списком)

Порядок денний:

«Про вжиття заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом               SARS-CoV-2»

Враховуючи стрімке збільшення кількості випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом           SARS-CoV-2 (далі - COVID-19) серед мешканців Київської області, значне зростання серед захворілих кількості випадків, які потребують госпіталізації у заклади охорони здоров’я області, які визначені як госпітальні бази для прийому хворих та осіб із підозрою на COVID-19, з метою зниження темпів поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 та забезпечення можливості лікарень Київської області  надавати своєчасно допомогу хворим.

ВИРІШИЛИ:

1. Заборонити на території Медвинської територіальної громади  у період з 04 квітня 2021 року до 09 квітня  2021 року включно:
    1. відвідування закладів освіти та закладів дошкільної освіти незалежно від форми власності  її здобувачами, крім здобувачів Медвинського комунального закладу дошкільної освіти «Капітошка» Медвинської сільської ради;

1.2 Заборонити проведення масових (культурних, спортивних, розважальних та інших) заходів, приймання відвідувачів у закладах культури, у спортивних та тренажерних залах.

1.  Заборонити діяльність розважальних закладів (дискотек, дитячих ігрових кімнат).

1.4 Обмежити діяльність закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів, тощо) після 22:00 год. та проведення масових застіль (не більше 4 осіб за столом).

1.5  Обмежити проведення релігійними організаціями богослужінь, якщо не забезпечено наявності в споруді, приміщенні не менше 10 м. на одну особу.

1.  Перевезення пасажирів громадським транспортом здійснювати в кількості не більше ніж 50% від кількості місць для сидіння.
    2.  Заборонити приватним підприємцям здійснювати торгівлю промисловими товарами на базарній площі, окрім торгівлі  саджанцями дерев та кущів, насінням овочів та квітів, садівним матеріалом (розсадою) птицею, свинями та кролями).
    3. Керівникам установ, підприємств, організацій, суб’єктам господарювання незалежно від форм власності рекомендовано максимально перевести роботу працівників у дистанційний режим.
    4.  Підприємствам, установам незалежно від форм власності, які знаходяться на території Медвинської територіальної громади обмежити прийом громадян.
    5. Власникам закладів харчування, кафе, ресторанів, торгівельного і побутового обслуговування населення, АЗС та СТО, аптекам, продуктовим магазинам встановлено вимогу чітко дотримуватися постанов щодо запобігання поширенню COVID-19.

Таращанському відділу поліції № 2 ГУНП України в Київській області,

Богуславському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області

2. Забезпечити контроль за виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Термін: на час запровадження посилених протиепідемічних заходів

Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Медвинської сільської ради, виконавчому комітету Медвинської сільської ради

3. Обмежити доступ відвідувачів до приміщень органів соціального захисту населення, за винятком виключних випадків.

Термін: невідкладно

4. Контроль за виконанням рішення покладаю на заступника сільського голови, Таращанський відділ поліції № 2 ГУНП України в Київській області, та Богуславське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області.

Голова комісії

ТЕБ та НС – голова сільської ради                                          Ігнатій СЕРГІЄНКО

Секретар комісії                                                                     Роман АДАМОВИЧ