A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Медвинська громада
с.Медвин Київська область Білоцерківський район

«Гаряча лінія» на Таращанщині

Дата: 22.04.2021 11:09
Кількість переглядів: 81

Цього разу, сеанс телефонного зв’язку з начальницею Таращанської
ДПІ ГУ ДПС Київській області Тетяною Діденко проведено на тему «Право
на податкову знижку».


Надаємо відповіді на декілька найбільш актуальних питань.
Питання: Чи можна включити витрати за навчання в інтернатурі
вищого медичного навчального закладу до податкової знижки?
Відповідь: Так. Суми коштів, сплачених платником податків на
користь вищих медичних закладів освіти для компенсації вартості навчання
такого платника податку, іншого члена його сім’ї першого степеня
споріднення, у інтернатурі, при додержанні всіх норм ст..166 Податкового
кодексу України можуть прийматися у розрахунок податкової знижки такого
платника за звітний рік.
Згідно п.п.166.3.3 п.166.3 ст.166 ПКУ визначено перелік витрат,
дозволених до включення до податкової знижки, а саме сума коштів,
сплачених платником податків на користь вітчизняних вищих та професійно
– технічних навчальних закладів для компенсації вартості здобуття середньої
професійної або вищої освіти такого платника та / або члена його сім’ї
першого степеня споріднення.
Статтею 28 Закону України від 01.07.2014року № 1556-У11 визначено
типи навчальних закладів. Де зазначено, що інтернатура є невід’ємною
ланкою безперервного процесу підготовки у вищому медичному закладі
освіти фахівців за напрямом професійного спрямування.
Питання: Чи потрібно відкривати додатковий рахунок для повернення
коштів внаслідок застосування права на податкову знижку?
Відповідь: Відповідно до п.179.8 ст.179 ПКУ сума , що має бути
повернена платнику податку, зараховується на його банківський рахунок,
відкритий у будь - якому комерційному банку, або надсилається поштовим
переказом на адресу, зазначену в декларації, протягом 60 календарних днів
після надходження такої податкової декларації. Тому, відкриття додаткових
рахунків не передбачено.

Таращанська ДПІ
ГУ ДПС у Київській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь