Лінійка пам’яті «Сини – герої, борці за вільну Україну»

Дата: 25.05.2021 20:40

Літопис нашого народу нараховує чимало сумних сторінок… І одна з них – війна на Сході. Сотні справжніх патріотів віддали своє життя, нерозквітлі долі в боротьбі за справедливість.

25 травня 2021 року колектив Медвинського ліцею, воїни АТО, родини загиблих героїв, представники сільської ради, відділу освіти молоді та спорту, відділу культури та туризму вшанували пам’ять загиблих воїнів АТО та поклали квіти до меморіальних дошок. На виховному заході прозвучали розповіді про життя наших земляків: Василенка Олександра Васильовича та Бочарова Олександра Вікторовича. Учні ліцею декламували вірші, виконали танцювальну композицію із стрічками. У виконанні ансамблю «Барви» прозвучала пісня «Біля тополі». Капиця А.М. виконав на синтезаторі музичну композицію.

Словами вдячності за подвиг, який завжди залишатиметься взірцем патріотизму, мужності,самопожертви учні закладу освіти звернулися до присутніх воїнів АТО: Миколенка Олександра Миколайовича, Царенка Володимира Миколайовича, Калініченка Павла Івановича, Денисенка Дениса Григоровича, Шостака Володимира Васильовича, Салати Івана Петровича