A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Медвинська громада
с.Медвин Київська область Білоцерківський район

Чи оподатковуються об’єкти нежитлової нерухомості, віднесені до класу «Будівлі сільськогосподарського призначення, лісівництва та рибного господарства»?

Дата: 11.06.2021 11:49
Кількість переглядів: 41

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що
підпунктом 266.2.1 пункту 266.2 статті 266 Податкового кодексу України
визначено, що об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне
від земельної ділянки, є об’єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому
числі його частка.


Проте, згідно з підпунктом «ж» підпункту 266.2.2 пункту 266.2 статті 266
ПКУ не є об’єктом оподаткування будівлі, споруди сільськогосподарських

товаровиробників (юридичних та фізичних осіб), віднесені до класу «Будівлі
сільськогосподарського призначення, лісівництва та рибного господарства»
(код 1271) Державного класифікатора будівель та споруд ДК 018-2000, та не
здаються їх власниками в оренду, лізинг, позичку.
Нагадаємо, що сільськогосподарський товаровиробник - це юридична або
фізична особа, яка займається виробництвом сільськогосподарської продукції,
переробкою власно виробленої сільськогосподарської продукції та її
реалізацією (стаття 1 Закону України від 18 січня 2001 року № 2238-ІІІ «Про
стимулювання розвитку сільського господарства на період 2001-2004 років».
Крім того, до виробників сільськогосподарської продукції відносять
юридичних осіб, фізичних осіб (фізичні особи – підприємці, домогосподарства),
які займаються сільськогосподарською діяльністю, передбаченою
класифікацією видів економічної діяльності, мають у володінні, користуванні
або розпорядженні землі сільськогосподарського призначення чи
сільськогосподарських тварин (стаття 1 Закону України від 23.09.2008 № 575-
VI «Про сільськогосподарський перепис»).

Білоцерківська ДПІ
ГУ ДПС у Київській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь