МЕДВИНСЬКА ГРОМАДА
с.Медвин, Білоцерківський район, Київська область

Старости сіл громади підвищують кваліфікацію

Дата: 24.10.2021 21:42

З 15 по 17 жовтня на базі Інституту Політичної освіти в рамках проекту “Посилення місцевої демократії” підвищили свій рівень компетенції старости сіл нашої громади.

На курсах розглядалися питання про роль старост у місцевому самоврядуванні, благоустрою, земельних питань, вивчалися психологічні аспекти роботи.

Наші старости розширили свій світогляд, обмінялися досвідом, отримали нові знання і надалі будуть їх втілювати в своїй роботі.

Бажаємо нашим старостам плідної роботи і надіємося, що набутий досвід сприятиме подальшому розвитку і розквіту сіл нашої громади.