ДСНС попереджує!

Дата: 04.04.2023 21:30

Сьогодні хочемо привернути увагу громадськості до такої проблеми як паління трави.
 На жаль, навіть війна в країні не зупиняє окремих громадян і досі використовувати цей варварський метод господарювання.

Статистика свідчить про різке збільшення загорань на відкритій території. Окрім того, що це шкодить природі і, власне, здоров'ю самих паліїв та оточуючих, це ще й додаткове навантаження на наші підрозділи. У той час, коли рятувальники ліквідовують наслідки російської агресії, вони витрачають ще й свій ресурс на гасіння чагарників, трави тощо.

Наша відповідь на такі дії громадян буде категоричною, в межах чинного законодавства. Відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за самовільне спалювання рослинних решток на громадян на накладається штраф у сумі від 3 060 до 6 120 грн, а на посадових осіб від 15 300 грн до 21 420 грн.

Рятувальники вкотре звертаються до всіх жителів громади — припиніть спалювати суху траву! Адже паління трави у воєнний час прирівнюється до диверсії!