Новини та оголошення

Медвинщина отримала ліцензію на провадження медичної практики!!!

В 2019 році у Медвинській ТГ створено КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДВИНСЬКА АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ" для надання первинної медичної допомоги населенню громади.

11:21 03.08.2021

АПАРАТНА НАРАДА

Сьогодні, 28 липня 2021 року, під головуванням очільника Медвинської сільської ради Ігнатія Сергієнка відбулась чергова апаратна нарада за участю заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами виконавчого комітету, секретаря ради, старост населених пунктів громади, керівників відділів, структурних підрозділів сільської ради та закладів і установ громади.

16:34 28.07.2021

ІНДІЙСЬКА САЖКА ПШЕНИЦІ (TILLETIA INDICA MIRTA)

Індійська сажка пшениці (Tilletia indica Mirta) - одна з небезпечних захворювань пшениці. Хвороба вперше була зареєстрована в Індії в 1930 році. В даний час поширена в країнах Азії, Афганістані, Іраку, Непалі, Пакистані, а також в США і Мексиці.

16:21 20.07.2021