Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Контакти:
Тел. (04563) 9-19-42
Електронна пошта: kyivobl.official@tax.gov.ua
Електронна пошта для подання громадянами письмових звернень: kyivobl.zv.gromad@tax.gov.ua
Електронна пошта для отримання публічної інформації: kyivobl.public@tax.gov.ua

Графік особистого прийому

Коновал Наталія Василівна
Начальник Білоцерківської ДПІ ГУ ДПС у Київській області
Державний службовець 4 рангу

«Гаряча лінія» на Таращанщині

Цього разу, сеанс телефонного зв’язку з начальницею Таращанської ДПІ ГУ ДПС Київській області Тетяною Діденко проведено на тему «Право на податкову знижку».

11:09:46 22.04.2021

«Гаряча лінія» з Ольгою Шульгою: Зміни по оподаткуванню ПДВ операцій з постачання сільськогосподарської продукції

На запитання платників податків відповідала начальниця Білоцерківського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків ГУ ДПС у Київській області Ольга Шульга.

16:14:56 20.04.2021

«Гаряча лінія» з Віталієм Голодняком: Актуальні питання декларування доходів громадян

Днями, відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з начальником Тетіївської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Віталієм Голодняком на тему: «Актуальні питання декларування доходів громадян. Порядок отримання податкової знижки у 2021 році». Відповіді на найбільш актуальні питання.

10:32:44 13.04.2021

Кампанія декларування доходів під час карантину

Як наголосила начальниця Білоцерківського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок ГУ ДПС у Київській області Оксана Чустіль, кампанія декларування доходів, отриманих протягом 2020 року добігає кінця. Декларацію про майновий стан і доходи необхідно подати до 1 травня поточного року.

20:29:50 08.04.2021

Білоцерківщина: Онлайн –лекція для молоді

Сьогодні, для студентів економічного відділення ВСП «Технолого - економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету» з використанням можливостей Googl meet була проведена відео-конференція на тему: «Кампанія декларування доходів. Порядок отримання податкової знижки». Заступник начальника Білоцерківської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Любов Щілінська ознайомила слухачів із основними видами доходів, які підлягають обов’язковому декларуванню та електронними сервісами, які використовуються для подання декларації про майновий стан і доходи. Особливо корисною була інформація щодо кешбеку на певні види витрат, які надають право на податкову знижку при сплаті ПДФО, оскільки серед переліку є витрати на навчання в закладах передвищої та вищої освіти. Наостанок, Любов Щілінська наголосила на збереженні традицій плідної співпраці із оволодіння практичних навичок студентами щодо застосування податкового законодавства.

20:26:05 08.04.2021

Онлайн- зустріч податківців Білоцерківщини та бізнесу

В рамках проведення інформаційно-роз’яснювальних кампаній щодо декларування громадянами доходів, отриманих у 2020 році, детінізації заробітної плати та використання РРО/програмних РРО платниками податків, начальницею Білоцерківської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Наталею Коновал проведено онлайн-зустріч із ТОВ Білоцерківський завод «Трібо».

16:50:43 26.03.2021

Програмні РРО: Коротко про головне

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області наголошує, що Законом України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» створено правові підстави для застосування ПРРО.

17:58:20 18.03.2021

Детінізація зайнятості: Способи подання Повідомлення про прийняття працівника на роботу

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області звертає увагу роботодавців на неприпустимість використання найманої праці без оформлення трудових договорів. Дуже важливо, щоб роботодавець, виступаючи в ролі податкового агента

17:56:53 18.03.2021