Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Контакти:
Тел. (04563) 9-19-42
Електронна пошта: kyivobl.official@tax.gov.ua
Електронна пошта для подання громадянами письмових звернень: kyivobl.zv.gromad@tax.gov.ua
Електронна пошта для отримання публічної інформації: kyivobl.public@tax.gov.ua

Графік особистого прийому

Коновал Наталія Василівна
Начальник Білоцерківської ДПІ ГУ ДПС у Київській області
Державний службовець 4 рангу

Інформацій бюлетень за 30.07.2021

Податкова знижка: Як перерахувати страхові платежі до недержавного пенсійного фонду здійснені в іноземній валюті?

12:07:06 30.07.2021

Декларування доходів громадян: Граничні строки сплати

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області наголошує, що граничні строки сплати податкових зобов’язань, визначених у податковій декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік для громадян та осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність припадає на 2 серпня 2021. Платник податку – фізична особа, податкові зобов’язання сплачує за кодами бюджетної класифікації:

08:41:27 16.07.2021

Що зобов’язані забезпечити Кваліфіковані надавачі електронних довірчих послуг?

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що статтею 13 Закону України «Про електронні довірчі послуги» від 5 жовтня 2017 року №2155-VIII встановлено, що Кваліфіковані надавачі електронних довірчих послуг зобов’язані забезпечити:

08:39:33 16.07.2021

Підстави для припинення трудового договору

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що статтею 36 Кодексу законів про працю України встановлені наступні причини припинення трудового договору:

08:37:00 16.07.2021

Право на податкову знижку - тема «гарячої лінії» на Білоцерківщині

Цього разу, начальниця Білоцерківського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Київській області Оксана Чустіль відповідала на запитання громадян щодо підстав та переліку витрат, дозволених до включення до податкової знижки. Зокрема, слід зазначити, що перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, визначено у пункті 166.3 статті 166 Податкового кодексу України. Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.

08:36:55 16.07.2021

Надходження до місцевих громад Білоцерківського району склали понад 1,3 млрд. гривень

Платниками податків новоутвореного Білоцерківського району за січень – червень місяць поточного року, до місцевих бюджетів територіальних громад перераховано 1,3 млрд. гривень податків і зборів. Зокрема, сукупні надходження податку з доходів фізичних осіб склали 924,5 млн. грн. або 70,8% у загальних надходженнях.

08:35:36 16.07.2021