МЕДВИНСЬКА ГРОМАДА
с.Медвин, Білоцерківський район, Київська область

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Декларування доходів громадян: Граничні строки сплати

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області наголошує, що граничні строки сплати податкових зобов’язань, визначених у податковій декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік для громадян та осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність припадає на 2 серпня 2021. Платник податку – фізична особа, податкові зобов’язання сплачує за кодами бюджетної класифікації:

08:41:27 16.07.2021

Що зобов’язані забезпечити Кваліфіковані надавачі електронних довірчих послуг?

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що статтею 13 Закону України «Про електронні довірчі послуги» від 5 жовтня 2017 року №2155-VIII встановлено, що Кваліфіковані надавачі електронних довірчих послуг зобов’язані забезпечити:

08:39:33 16.07.2021

Підстави для припинення трудового договору

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що статтею 36 Кодексу законів про працю України встановлені наступні причини припинення трудового договору:

08:37:00 16.07.2021

Право на податкову знижку - тема «гарячої лінії» на Білоцерківщині

Цього разу, начальниця Білоцерківського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Київській області Оксана Чустіль відповідала на запитання громадян щодо підстав та переліку витрат, дозволених до включення до податкової знижки. Зокрема, слід зазначити, що перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, визначено у пункті 166.3 статті 166 Податкового кодексу України. Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.

08:36:55 16.07.2021

Надходження до місцевих громад Білоцерківського району склали понад 1,3 млрд. гривень

Платниками податків новоутвореного Білоцерківського району за січень – червень місяць поточного року, до місцевих бюджетів територіальних громад перераховано 1,3 млрд. гривень податків і зборів. Зокрема, сукупні надходження податку з доходів фізичних осіб склали 924,5 млн. грн. або 70,8% у загальних надходженнях.

08:35:36 16.07.2021

Як отримати онлайн картку платника податків на дитину?

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що на сьогодні реалізована можливість зареєструвати дитину в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (далі – Державний реєстр), засобами Електронного кабінету.

14:41:08 09.07.2021

Причини відмови в реєстрації РРО

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що відповідно до Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547, контролюючий орган протягом двох робочих днів після отримання реєстраційної заяви відмовляє в реєстрації РРО якщо:

14:38:53 09.07.2021

Білоцерківський район: Результати операції «Урожай» у розрізі територіальних громад

На сьогодні, по Білоцерківському району продовжуються спільні заходи податківців та органів місцевого самоврядування щодо залучення до декларування доходів та сплати податків громадян, які самостійно обробляють власні земельні ділянки, площі яких перевищують 2 га та реалізують сільгосппродукцію.

07:32:17 01.07.2021