Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Онлайн- зустріч податківців Білоцерківщини та бізнесу

В рамках проведення інформаційно-роз’яснювальних кампаній щодо декларування громадянами доходів, отриманих у 2020 році, детінізації заробітної плати та використання РРО/програмних РРО платниками податків, начальницею Білоцерківської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Наталею Коновал проведено онлайн-зустріч із ТОВ Білоцерківський завод «Трібо».

16:50:43 26.03.2021

Програмні РРО: Коротко про головне

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області наголошує, що Законом України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» створено правові підстави для застосування ПРРО.

17:58:20 18.03.2021

Детінізація зайнятості: Способи подання Повідомлення про прийняття працівника на роботу

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області звертає увагу роботодавців на неприпустимість використання найманої праці без оформлення трудових договорів. Дуже важливо, щоб роботодавець, виступаючи в ролі податкового агента

17:56:53 18.03.2021

«Гаряча лінія» з Ольгою Шульгою: Зміни по оподаткуванню податком на прибуток з 1 січня 2021 року

Черговий сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» відбувся днями у територіальному підрозділі ГУ ДПС у Київській області на тему: «Зміни по оподаткуванню податком на прибуток з 1 січня 2021 року ». На запитання платників податків відповідала начальниця Білоцерківського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Ольга Шульга.

16:34:54 12.03.2021

Білоцерківщина: Спільна робоча нарада щодо подолання незадекларованої праці

Днями, під час наради, яка відбулася за участі фахівців Головних управлінь Пенсійного фонду, ДПС, Держпраці, Нацполіції у Київській області та Білоцерківської міської ради, обговорювалися шляхи та терміни виконання спільних заходів щодо зниження рівня незадекларованої праці у регіоні. Слід зазначити, що зусилля усіх відомств та співпраця позитивно впливають на подолання тіньової зайнятості.

14:21:39 02.03.2021

Актуальні питання справляння ПДВ та єдиного податку 4 групи для юридичних осіб під час «гарячої лінії» на Білоцерківщині

Днями, у територіальному підрозділі ГУ ДПС у Київській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Актуальні питання справляння податку на додану вартість та єдиного податку 4 групи для юридичних осіб». Цього разу на запитання платників відповідала начальниця Білоцерківського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Ольга Шульга.

20:48:45 19.02.2021

Кампанія декларування: Оподаткування іноземних доходів

Фізична особа – резидент, яка отримала іноземний дохід та сплатила податки за межами України, для отримання права на зарахування сплачених податків повинна надати довідку від державного органу країни, де отримувався такий дохід (прибуток), уповноваженого справляти такий податок, про суму сплаченого податку та збору, а також про базу та/або об’єкт оподаткування.

10:06:17 16.02.2021

Відстрочення податкового боргу для фізичних осіб - підприємців та самозайнятих осіб

Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 04.12.2020 №1072-ІХ надана можливість підприємцям здійснити відстрочення податкового боргу.

22:54:42 10.02.2021

У яких випадках РРО та/або ПРРО застосовується з 1 січня 2022 року

Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих штрафних санкцій» від 01.12.2020 року №1017-ІХ відкладено до 1 січня 2022 р. обов'язкове застосування РРО та/або ПРРО для фізичних осіб - підприємців, які є платниками єдиного податку II–IV груп та обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 220 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, крім тих, які провадять діяльність у сферах з істотними ризиками ухилення від оподаткування.

22:52:19 10.02.2021