МЕДВИНСЬКА ГРОМАДА
с.Медвин, Білоцерківський район, Київська область

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Практикум на Білоцерківщині

Нещодавно, фахівцями Білоцерківської ДПІ проведено семінар- практикум для платників податків на тему: «Порядок отримання податкової знижки. Електронні сервіси ДПС».

07:28:26 01.07.2021

Чи подається декларація про майновий стан і доходи при виїзді на постійне місце проживання в іншу країну?

Відповідно до ст. 179 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями платники податку – резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до контролюючого органу декларацію про майновий стан і доходи (далі – Декларація) не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.

07:26:44 01.07.2021

Чи оподатковуються об’єкти нежитлової нерухомості, віднесені до класу «Будівлі сільськогосподарського призначення, лісівництва та рибного господарства»?

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що підпунктом 266.2.1 пункту 266.2 статті 266 Податкового кодексу України визначено, що об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є об’єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка.

11:49:15 11.06.2021

ПРРО: Реєстрація та застосування

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що правовідносини у сфері застосування РРО регулюються Податковим кодексом України та Законом України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265)

11:47:13 11.06.2021

Сплата майнових податків фізичними особами

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області нагадує, що згідно Податкового кодексу України (далі ПКУ), до складу майнових податків входять: - податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; - транспортний податок; - плата за землю.

13:32:18 08.06.2021

Місцеві громади Білоцерківського району отримали понад 857 млн.гривень податків

Саме такі надходження спрямували платники податків до місцевих бюджетів Білоцерківської ТГ, Маловільшанської ТГ, Узинської ТГ, Фурсівської ТГ, Гребінківської ТГ, Ковалівської ТГ, Володарської ТГ, Рокитнянської ТГ, Сквирської ТГ, Ставищенської ТГ, Таращанської ТГ, Тетіївської ТГ та Медвинської ТГ .

11:32:09 13.05.2021

«Гаряча лінія» на Таращанщині

Цього разу, сеанс телефонного зв’язку з начальницею Таращанської ДПІ ГУ ДПС Київській області Тетяною Діденко проведено на тему «Право на податкову знижку».

11:09:46 22.04.2021

«Гаряча лінія» з Ольгою Шульгою: Зміни по оподаткуванню ПДВ операцій з постачання сільськогосподарської продукції

На запитання платників податків відповідала начальниця Білоцерківського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків ГУ ДПС у Київській області Ольга Шульга.

16:14:56 20.04.2021

«Гаряча лінія» з Віталієм Голодняком: Актуальні питання декларування доходів громадян

Днями, відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з начальником Тетіївської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Віталієм Голодняком на тему: «Актуальні питання декларування доходів громадян. Порядок отримання податкової знижки у 2021 році». Відповіді на найбільш актуальні питання.

10:32:44 13.04.2021