МЕДВИНСЬКА ГРОМАДА
с.Медвин, Білоцерківський район, Київська область

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Кампанія декларування доходів під час карантину

Як наголосила начальниця Білоцерківського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок ГУ ДПС у Київській області Оксана Чустіль, кампанія декларування доходів, отриманих протягом 2020 року добігає кінця. Декларацію про майновий стан і доходи необхідно подати до 1 травня поточного року.

20:29:50 08.04.2021

Білоцерківщина: Онлайн –лекція для молоді

Сьогодні, для студентів економічного відділення ВСП «Технолого - економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету» з використанням можливостей Googl meet була проведена відео-конференція на тему: «Кампанія декларування доходів. Порядок отримання податкової знижки». Заступник начальника Білоцерківської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Любов Щілінська ознайомила слухачів із основними видами доходів, які підлягають обов’язковому декларуванню та електронними сервісами, які використовуються для подання декларації про майновий стан і доходи. Особливо корисною була інформація щодо кешбеку на певні види витрат, які надають право на податкову знижку при сплаті ПДФО, оскільки серед переліку є витрати на навчання в закладах передвищої та вищої освіти. Наостанок, Любов Щілінська наголосила на збереженні традицій плідної співпраці із оволодіння практичних навичок студентами щодо застосування податкового законодавства.

20:26:05 08.04.2021

Онлайн- зустріч податківців Білоцерківщини та бізнесу

В рамках проведення інформаційно-роз’яснювальних кампаній щодо декларування громадянами доходів, отриманих у 2020 році, детінізації заробітної плати та використання РРО/програмних РРО платниками податків, начальницею Білоцерківської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Наталею Коновал проведено онлайн-зустріч із ТОВ Білоцерківський завод «Трібо».

16:50:43 26.03.2021

Програмні РРО: Коротко про головне

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області наголошує, що Законом України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» створено правові підстави для застосування ПРРО.

17:58:20 18.03.2021

Детінізація зайнятості: Способи подання Повідомлення про прийняття працівника на роботу

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області звертає увагу роботодавців на неприпустимість використання найманої праці без оформлення трудових договорів. Дуже важливо, щоб роботодавець, виступаючи в ролі податкового агента

17:56:53 18.03.2021

«Гаряча лінія» з Ольгою Шульгою: Зміни по оподаткуванню податком на прибуток з 1 січня 2021 року

Черговий сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» відбувся днями у територіальному підрозділі ГУ ДПС у Київській області на тему: «Зміни по оподаткуванню податком на прибуток з 1 січня 2021 року ». На запитання платників податків відповідала начальниця Білоцерківського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Ольга Шульга.

16:34:54 12.03.2021

Білоцерківщина: Спільна робоча нарада щодо подолання незадекларованої праці

Днями, під час наради, яка відбулася за участі фахівців Головних управлінь Пенсійного фонду, ДПС, Держпраці, Нацполіції у Київській області та Білоцерківської міської ради, обговорювалися шляхи та терміни виконання спільних заходів щодо зниження рівня незадекларованої праці у регіоні. Слід зазначити, що зусилля усіх відомств та співпраця позитивно впливають на подолання тіньової зайнятості.

14:21:39 02.03.2021

Актуальні питання справляння ПДВ та єдиного податку 4 групи для юридичних осіб під час «гарячої лінії» на Білоцерківщині

Днями, у територіальному підрозділі ГУ ДПС у Київській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Актуальні питання справляння податку на додану вартість та єдиного податку 4 групи для юридичних осіб». Цього разу на запитання платників відповідала начальниця Білоцерківського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Ольга Шульга.

20:48:45 19.02.2021

Кампанія декларування: Оподаткування іноземних доходів

Фізична особа – резидент, яка отримала іноземний дохід та сплатила податки за межами України, для отримання права на зарахування сплачених податків повинна надати довідку від державного органу країни, де отримувався такий дохід (прибуток), уповноваженого справляти такий податок, про суму сплаченого податку та збору, а також про базу та/або об’єкт оподаткування.

10:06:17 16.02.2021