A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Медвинська громада
с.Медвин Київська область Білоцерківський район

Постійні комісії Медвинської сільської ради:

Постійні комісії ради:

1) Постійна комісія з питань прав людини, законності, запобігання корупції, регламенту, депутатської діяльності, етики та місцевої згуртованості :

Голова комісяї
Бабкова Ольга Василівна – депутата Медвинської сільської ради скликання по виборчому округу № 1
burkovska-babkova@ukr.net
Склад комісії
- Пугач Андрій Олександрович (секретар комісії) - депутата Медвинської сільської ради скликання по виборчому округу № 5
viber: 063-511-21-48
- Замирайло Володимир Миколайович - депутата Медвинської сільської ради скликання по виборчому округу № 2
vova_zamir@ukr.net

 

2) Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально - економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва:

Голова комісії
Шостак Сергій Олександрович, депутат Медвинської сільської ради скликання по виборчому округу № 3

Склад комісії
- Брагіна Алла Едуардівна (секретар комісії) - депутата Медвинської сільської ради скликання по виборчому округу № 7
- Іллєнко Олександрер Віталійович -депутата Медвинської сільської ради скликання по виборчому округу № 7
- Митяй Михайло Васильович (заступник комісії) - депутата Медвинської сільської ради скликання по виборчому округу №6
- Якименко Наталія Миколаївна -депутата Медвинської сільської ради скликання по виборчому округу № 2
- Коваль Віра Миколаївна, депутат Медвинської сільської ради VIII скликання по виборчому округу № 7
- Грицак Вадим Миколайович, депутат Медвинської сільської ради VIII скликання по виборчому округу № 5

3) Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, екології, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою:

Голова комісії
Синиця Володимир Миколайович– депутата Медвинської сільської ради скликання по виборчому округу № 5
Склад комісії
- Біленко Василь Іванович - депутата Медвинської сільської ради скликання по виборчому округу № 1
- Грицак Вадим Миколайович - депутата Медвинської сільської ради скликання по виборчому округу № 5
- Грохольський Віталій Павлович - депутата Медвинської сільської ради скликання по виборчому округу № 2
- Шевченко Віктор Федорович - депутата Медвинської сільської ради скликання по виборчому округу № 7
- Завірюха Петро Іванович, депутат Медвинської сільської ради скликання по виборчому округу № 2
- Митяй Михайло Васильович, депутат Медвинської сільської ради скликання по виборчому округу № 6

 

4) Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, підприємництва, енергозбереження, транспорту, зв’язку та сфери послуг:

Голова комісії
Свидина Сергій Григорович, депутат Медвинської сільської ради скликання по виборчому округу № 3

Склад комісії
- Специвцев Ігор Петрович -депутата Медвинської сільської ради скликання по виборчому округу № 3

5) Постійна комісія з з питань освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення:

Голова комісії
Сосула Наталія Валеріївна– депутата Медвинської сільської ради скликання по виборчому округу № 6
Склад комісії
- Кулик Олексій Васильович- депутата Медвинської сільської ради скликання по виборчому округу № 4
- Лабзенко Наталія Василівна -депутата Медвинської сільської ради скликання по виборчому округу № 4
- Асєєва Олександра Павлівна, депутат Медвинської сільської ради VIII скликання по виборчому округу № 5.


Постійні комісії виконавчого комітету:

 


Інші комісії:

1)Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Медвинської сільської ради об’єднаної територіальної громади
 

Голова комісії
Спесивцева Олеся Петрівна, заступник сільського голови з питань виконавчих органів.
Заступник голови комісії
Директор КП «Медвин-інвест».
Секретар комісії
Бороздіна Наталія Василівна, старший інспектор з питань соціального захисту населення.
Склад комісії
1. Ісмаілов Віталій Махнеддінович, начальник відділу соціального захисту населення.
2. Мугир Юрій Дмитрович, староста села Бране Поле. 
3. Бурбан Катерина Олександрівна, староста сіл Дмитренки, Гута, Коряківка. 
4. Будянська Валентина Миколаївна, староста села Щербашинці.
5. Колюх Лідія Михайлівна, староста сіл Побережка, Закутинці, Красногородка, Митаївка, Софійка. 
6. Якименко Наталія Миколаївна, інспектор з питань соціального захисту населення. 
7. Дідик Микола Петрович, лікар (за згодою).
8. Марушевський Володимир Якович, завідуючий Медвинською дільничною лікарнею ветеринарної медицини (за згодою).


 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь