ІНФОРМАЦІЯ МІНСОЦПОЛІТИ

ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ- НОРМАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН СУБСИДІЇ В ДОМОГОСПОДАРСТВІ ЗА ДАНИМИ ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЙ МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

ОНЛАЙН ПОДАЧА ЗАЯВИ ТА ДЕКЛАРАЦІЇЇ НА ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ

ОНЛАЙН ПРИЗНАЧЕННІ ДОПОМОГИ ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ

Медвинська сільська рада повідомляє про те, що з 10.02.2021 року проводиться оформлення субсидії для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу та твердого палива.

Звертатися до відділу соціального захисту населення, старший інспектор Бороздіна Наталія Василівна, понеділок, середа, п’ятниця з 8:00 до 12:00

11:01:05 09.02.2021

Важливо для мешканців громади. Відділ соціального захисту населення медвинської громади інформує

Важливо для мешканців громади З 1 січня 2021 року органи соціального захисту населення райдержадміністрацій втрачають повноваження приймати документи мешканців громади для надання адміністративних послуг соціального характеру. Чинним законодавством передбачено впровадження з 1 січня 2021 року моделі прийому документів для призначення понад 53 видів соціальних допомог, житлових субсидій та пільг, виключно через посадових осіб місцевих громад.

15:32:38 29.12.2020