Відділ освіти, молоді та спорту Медвинської сільської ради

вул.Олександра Василенка 11, с. Медвин,  Білоцерківського району, Київської області,09751,
Код ЄДРПОУ  43913543, e-mail: m.osvita@ukr.het
medvyn.osv.org.ua

Вітаємо Вас на офіційній сторінці відділу освіти, молоді та спорту Медвинської сільської ради!  Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками.
 ВІДДІЛ У ФБ

Відділ освіти, молоді та спорту Медвинської сільської ради створено  01.04.2021 року.
Метою створення є сприяння розвитку особистості і творчої самореалізації кожного громадянина через систему багатопрофільної, різнорівневої дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти, забезпечення доступності освіти для всіх, хто її потребує. Забезпечення реалізації місцевої та державної політик з питань дітей, молоді та спорту, надання населенню якісних послуг в сфері фізичної культури, шляхом виконання відповідних державних і місцевих програм, через мережу комунальних підприємств, установ і закладів для задоволення потреб та інтересів Медвинської громади.