Відділ освіти, молоді та спорту Медвинської сільської ради

вул.Олександра Василенка 11, с. Медвин,  Білоцерківського району, Київської  області,09751,
тел. 04561-36-2-42, e-mail: m.osvita@ukr.het  Код ЄДРПОУ  43913543

Вітаємо Вас на офіційній сторінці відділу освіти, молоді та спорту Медвинської сільської ради! Сподіваємось, що інформація, розміщена на нашому сайті, дає можливість більше ознайомитись з роботою нашого відділу та навчально-виховних закладів, творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками.

Відділ освіти, молоді та спорту Медвинської сільської ради запрацював з 01.04.2021 року.
Метою створення є сприяння розвитку особистості і творчої самореалізації кожного громадянина через систему багатопрофільної, різнорівневої дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти, забезпечення доступності освіти для всіх, хто її потребує. Забезпечення реалізації місцевої та державної політик з питань дітей, молоді та спорту, надання населенню якісних послуг в сфері фізичної культури, шляхом виконання відповідних державних і місцевих програм, через мережу комунальних підприємств, установ і закладів для задоволення потреб та інтересів Медвинської громади.

СТРІЧКА НОВИН ДІЯЛЬНОСТІ ВІДДІЛУ У ФБ

ОФІЦІЙНІ ПУБЛІКАЦІЇ

Оголошення Про проведення конкурсу на посаду керівника Медвинського ліцею Медвинської сільської ради Білоцерківського району Київської області

Медвинська сільська рада Білоцерківського району Київської області оголошує конкурсний відбір на посаду директора Медвинського ліцею Білоцерківського району Київської області. Місцезнаходження закладу: вул. Олександра Василенка, 10, с. Медвин, Білоцерківський район, Київська область, 09751.

16:27:11 27.05.2021