A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Медвинська громада
с.Медвин Київська область Білоцерківський район

Апарат ради, відділи виконавчого комітету

Деклараціїї державних службовців

 

Керівний склад ради

Сергієнко Ігнатій Петрович
сільський голова

 m.golova@ukr.net

Спесивцева Олеся Петрівна 
заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів
olesia.spesyvtseva@gmail.com
Огниста Людмила Василівна
секретар сільської ради
 m.sr@ukr.net
 
Керуючий справами виконавчого комітету
 

Колюх Лідія Михайлівна
Староста
с.Побережка, Закутинці, Красногородка, Митаївка, Софійка
тел: 097-566-44-26

poberejka_rada@ukr.net


Мугир Юрій Дмитрович 
Староста
с.Бране Поле
urijmugir@gmail.com
тел. 096-222-10-44

 
Будянська Валентина Миколаївна
Староста
с.Щербашинці
тел: 096-309-47-35, 38-3-42
shcherbashentsy@ukr.net
Бурбан Катерина Олександрівна
Староста
 с. Дмитренки, Гута, Коряківка
тел. 0984404780

Burbankateryna@ukr.net

 

Відділ загальної, організаційної та кадрової роботи
 
Начальник відділу
 
 
Спеціаліст-юрист
 
Бугаєнко Надія Іванівна 
Діловод-архіваріус
 m.otg@ukr.net
Лажевська Альона Станіславівна
Діловод-архіваріус
Побережна Тетяна Миколаївна
Діловод-архіваріус
  Діловод-архіваріус
  Діловод-архіваріус
  Старший інспектор
Сіроштан Сергій Олексійович
Оператор комп*ютерного набору, відповідальний за адміністрування сайту та комп'ютерних систем
 ssiroshtan@gmail.com

 

Відділ соціального захисту населення та служба у справах дітей
Ісмаілов Віталій Махнеддінович
Начальник відділу соціального захисту населення та служба у справах дітей
 m.soz@ukr.ne
Бороздіна Наталія Василівна
Старший інспектор відділу соцзахисту населення та служба у спр. дітей
 m.sub@ukr.net
Якименко Наталія Миколаївна
інспектор відділу соцзахисту населення та служба у спр. дітей
 poberejka_rada@ukr.net

 

Відділ освіти та гуманітарної політики
Химорода Олена Василівна
Начальник відділу освіти та гуманітарної політики
 m.osvita@ukr.net
Шутовська Анна Іванівна
Інспектор методист відділу освіти та гуманітарної політики
 m.osvita@ukr.net

Сідий Олександр Юрійович
Інспектор інструктор з питань молоді фізкультури та спорту

 

 

Відділ економічного розвитку, ЖКГ, ЦЗ населення та земельних відносин
 
Начальник відділу економічного розвитку,
ЖКГ, ЦЗ населення та земельних відносин.

 
 
Спеціаліст 1 категорії з питань землеустрою
 
Кимличенко Лідія Андріївна
Спеціаліст 2 категорії з питань землеустрою
(с.Побережка)
 poberejka_rada@ukr.net

 

Відділ фінансів, бухгалтерського обліку та звітності

Дідик Людмила Миколаївна
Начальник відділу фінансів, бухгалтерськогообліку та звітності (головний бухгалтер)
 medvyn.buh@ukr.net

Сіліверстова Марина Дмитрівна
Спеціаліст 1 категорії відділу фінансів, бухгалтерськогообліку та звітності 
(заступник головного бухгалтера)
 siliverstovamarina@ukr.net
Доброштан Катерина Петрівна
Спеціаліст бухгалтер фінансів, бухгалтерськогообліку та звітності 
 keti11@ukr.net
Павленко Інна Володимирівна
Спеціаліст бухгалтер фінансів, бухгалтерськогообліку та звітності
 pvlnkinna@gmail.com

Ткаченко Людмила Миколаївна
Спеціаліст фінансист
l.tkachen@ukr.net
 
Шолудьк Лариса Василівна 
Спеціаліст-бухгалтер відділу фінансів бухгалтерського обліку та звітності
Радченко Оксана Петрівна
Спеціаліст-бухгалтер відділу фінансів бухгалтерського обліку та звітності
Руденко Олена Володимирівна
Спеціаліст-бухгалтер відділу фінансів бухгалтерського обліку та звітності;
Панасенко Світлана Вікторівна
Спеціаліст-бухгалтер відділу фінансів бухгалтерського обліку та звітності

 

Відділ з питань організації надання адімінстративних послуг (ЦНАП)
  Начальник відділу
  Державний реєстратор


Листопад Оксана Валеріївна
Адміністратор
m.reestr@ukr.net

Салата Юлія Володимирівна
Спеціаліст
ulia.sr@ukr.net

 

  Спеціаліст

 

Фінансовий відділ
Нестерук Тетяна Анатоліївна
Начальник відділу
fumsr2021@ukr.net
Панасенко Світлана Вікторівна
Головний спеціаліст (головний бухгалтер
fumsr2021@ukr.net
Павлюк Людмила Вікторівна
Провідний спеціаліст
fumsr2021@ukr.net

 

Служба у справах дітей
Шостак Крістіна Петрівна
Начальник відділу
тел: 0986196303
shostakk91@gmail.com
  Головний спеціаліст

 

Відділ господарського забезпечення
  Начальник відділу
Радич Зінаїда
Робітник з благоустрою
Телегей Микола Дмитрович
Робітник з благоустрою
ЧернявськийЮрій Володимирович
Робітник з благоустрою
Миколенко Микола Борисович
Робітник з благоустрою
  Робітник з благоустрою
  Робітник з благоустрою
Мацюця Наталія
Прибиральник службових приміщень
Радич Зінаїда
Прибиральник службових приміщень
Митяй Оксана Анатоліївна
Прибиральник службових приміщень
Денисенко Наталія Миколаївна
Прибиральник службових приміщень
Плахотник Андрій Васильович
Водій автотранспортних засобів
Мацюця Микола Миколаєвич
Опалювач
  Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
Бардюк Ігорь Володимирович
Двірник с.Медвин
Осадчий Володимир Федорович
Двірник с.Побережка

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь