Медвинська громада
с.Медвин, Білоцерківський район, Київська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Протоколи постійних комісій №34 «Гуманітарна»

Кількість переглядів: 7
Скликання: VIII скликання
Сесія: Протоколи постійних комісій
Тип документу: Протоколи постійних комісій
Дата прийняття: 29.11.2024
Дата оприлюднення: 09.12.2024
Номер документу: 34
Назва документу: Гуманітарна
Прикріплені файли:
  1. Файл 1 (10.66 МБ)

 

 

Медвинська сільська рада

Білоцерківського району Київської області

VIII скликання

 

постійна комісія сільської ради з питань освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення

 

ПРОТОКОЛ № 34

 

29 жовтня 2024 року                                     

Місце проведення:Будинок культури, с. Медвин, вул. О. Василенка, 3, початок о 09.00

СКЛАД КОМІСІЇ: 4 депутати Медвинської сільської ради

 

ПРИСУТНІ: 4 депутати Медвинської сільської ради

Сосула Н.

Голова постійної комісії, головуючий

Кулик О

Заступник голови постійної комісії

Лабзенко Н.

Секретар постійної комісії

Свидина С.

Член комісії

 

ВІДСУТНІ: 0 депутатів Медвинської сільської ради

 

Запрошені:

Бугаєнко Н.

Начальник відділу загальної, організаційної роботи, цифрових трансформацій та диджиталізації

Джемесюк В.

Керуючий справами виконавчого комітету

Довбненко Л.

Завідувач сектору з питань комунальної власності та земельних відносин

Ісмаілов В.

Начальник відділу соціальної та ветеранської політики Медвинської сільської ради

Огниста Л.

Секретар сільської ради

Павленко О.

Фахівець відділу освіти, молоді та спорту Медвинської сільської ради

Погрібняк Т.

Фахівець відділу освіти, молоді та спорту Медвинської сільської ради

Сергієнко І.

Сільський голова

 

Середа О.

Начальник відділу культури та туризму

 

Сіліверстова М.

Завідувач сектору бухгалтерського обліку та звітності Медвинської сільської ради

Слинько Л.

Завідувач сектору з питань житлово-комунального господарства та благоустрою

 

У роботі постійної комісії взяла участь Асєєва, депутат сільської ради

 

Порядок денний:

  1. Про розгляд проєкту рішення сільської ради «Про затвердження Стратегії розвитку Побережківської гімназії Білоцерківського району Київської області на 2024-2026 роки».
  2. Про розгляд проєкту рішення сільської ради «Про затвердження Стратегії розвитку Бранепільської гімназії Білоцерківського району Київської області на 2024-2025 навчальний рік».
  3. Про розгляд проєкту рішення сільської ради «Про затвердження Програми організації харчування учнів та вихованців закладів освіти Медвинської сільської територіальної громади на 2025-2026 роки».
  4. Про розгляд проєкту рішення сільської ради «Про затвердження Програми розвитку системи освіти Медвинської сільської територіальної громади Білоцерківського району Київської області на 2024-2027 роки».
  5. Про розгляд проєкту рішення сільської ради «Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Медвинської сільської територіальної громади Білоцерківського району Київської області на 2025-2028 роки».
  6.  Про розгляд проекту рішення ради «Про затвердження Програми відзначення державних, регіональних та професійних свят, ювілейних, пам’ятних та знаменних дат, заохочення за заслуги перед Медвинською сільською територіальною громадою, здійснення представницьких та інших заходів на 2025-2027 роки».
  7.  Про розгляд проекту рішення ради «Про затвердження Програми поводження з відходами на території Медвинської територіальної громади на 2025-2027 роки».
  8.  Про розгляд проекту рішення ради «Про затвердження Програми підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2025-2026 роки».
  9.  Про розгляд проекту рішення ради «Про внесення змін до цільової Програми Медвинської територіальної громади «Турбота» на 2024 рік в новій редакції, затвердженої рішенням Медвинської сільської ради від 26.12.2023 року № 718 - 54 –VIIІ».
  10.  Про розгляд проекту рішення ради «Про затвердження цільової Програми Медвинської територіальної громади «Турбота» на 2025 рік».
  11.  Про розгляд проекту рішення ради «Про безоплатне прийняття у комунальну власність Медвинської сільської територіальної громади майна, переданого в рамках міжнародної гуманітарної допомоги».
  12.  Про розгляд проекту рішення ради «Про надання дозволу Медвинській сільській раді на списання майна комунальної власності Медвинської сільської територіальної громади».
  13.  Про розгляд проекту рішення ради «Про безоплатне прийняття майна у комунальну власність Медвинської сільської територіальної громади».
  14.  Про розгляд проекту рішення ради «Про підтримку звернення депутатів Медвинської сільської ради до Президента України, Верховної Ради України щодо підтримки Плану перемоги, представленого Президентом України Володимиром Зеленським».

ГОЛОСУВАЛИ: «за» –4, «проти» –0, «утримались» –0, «не голосували» –0.

Кулик Олексій Васильович

за

Лабзенко Наталія Василівна

за

Свидина Сергій Григорович

за

Сосула Наталія Валеріївна

за

1.

СЛУХАЛИ: Павленка О.О., фахівця відділу освіти, молоді та спорту Медвинської сільської ради, який повідомив, що Стратегія розрахована на 2024-2026 роки. Операційними цілями Стратегії є:

-ознайомлення з правилами, процедурами, принципами, шляхами, критеріями оцінювання всіх учасників освітнього процесу;

- оновлення правил, процедур, принципів, шкал, критеріїв оцінювання в закладі освіти, на сайті закладу, в інформаційних куточках, навчальних кабінетів, батьківських та учнівських групах;

-проведення внутрішніх моніторингів щодо якості та результативності навчальних предметів, а саме таких як українська мова та література, зарубіжна література, англійська мова, математика, алгебра, геометрія та по інших предметах;

- налагодження співпраці ВНЗ, коледжами, ліцеями та проведення спільних заходів;

- порівняльний аналіз між результатами ДПА та підсумковими оцінюваннями з предметів, з метою визначення надійності системи оцінювання результатів навчання учнів;

- покращення матеріально-технічної бази закладу, регулярні проходження курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників, самовдосконалення, самореалізація, самоосвіта. Кожен учитель зареєстрований на платформі на урок «Всеосвіта», проходять курси, отримують сертифікати, їздять у Білу Церкву на проходження курсів в інституті післядипломної освіти.

ВИСТУПИЛИ:

Погрібняк Т.І., фахівець відділу освіти, молоді та спорту Медвинської сільської ради, яка повідомила, що коли складалася Програма системи розвитку освіти Медвинської громади, вона передбачається на чотири роки. В ній заклади повністю у тому складі, як і планувалося спочатку, у нас по кількості дітей не виходить утримувати всі заклади, тому в цьому навчальному році, я перескочу трішки наперед, всі навчальні заклади залишаються втому складі, які були. Але уже з наступного року Бранепільська гімназія буде філією Медвинського ліцею, тому стратегія розвитку Бранепільської гімназії лише на цей навчальний рік. Через рік Побережківська гімназія теж стає філією, тому їх стратегія на 2024-2026 роки. Стратегія розвитку Медвинського ліцею затверджена і є ще діючою. Жоден заклад освіти не може існувати без Стратегії розвитку закладу освіти.

Свидина С., член комісії. Чим ця стратегія краща від тієї, яка є на даний час. Будуть якісь зміни, чи не будуть.

Погрібняк Т.І., фахівець відділу освіти, молоді та спорту Медвинської сільської ради. На даний час Бранепільська та Побережківська гімназії не мають стратегій.

Асєєва О., депутат сільської ради. Ви пишите, що в нас в 2027-2028 році дітки із Побережки та Браного Поля будуть навчатися в Медвинському ліцеї, тобто на Побережку залишається 23 учні і 10 дитсадочок і Бране Поле в нас лишається 14 учнів і 10 дитсадочок. Моє побажання, щоб ви подумали, та спланували об’єднати раніше. Якщо всерівно дітки будуть об’єднуватися, переходити в Медвинський ліцей, тому що утримувати приміщення дорого. Можливо, є сенс придбати автобус і возити діток для здобуття більш якісної освіти в Медвинському ліцей. Розгляньте таку можливість. Адже кожна дитина – це важливо, а утримувати дві школи чи будуть кошти на це.

Погрібняк Т.І., фахівець відділу освіти, молоді та спорту Медвинської сільської ради. Початкова школа буде залишатися в навчальних закладах в Браному Полі та Побережці, адже згідно реформи початкова та середня школа не можуть бути в одному приміщенні. По Медвинському ліцею, а він уже буде гімназією, там теж будуть проблеми. Теперішнього часу дуже важко щось планувати на чотири роки.

Павленко О., фахівець відділу освіти, молоді та спорту Медвинської сільської ради. Десятий, одинадцятий і дванадцятий класи у Медвинському ліцеї з 2027 року вже не будуть. Це будуть Таращанський або Богуславський ліцеї.

Погрібняк Т.І., фахівець відділу освіти, молоді та спорту Медвинської сільської ради. Це тільки при умові, що набереться паралель три класи, а якщо не набереться, то прийдеться возити дітей і далі.

Сосула Н., головуючий. Чи є запитання? Прошу голосувати.

ВИРІШИЛИ:

1.Схвалити проєкт рішення сільської ради «Про затвердження Стратегії розвитку Побережківської гімназії Білоцерківського району Київської області на 2024-2026 роки».

2.Рекомендувати проект рішення до розгляду на пленарному засіданні 63 сесії сільської ради та затвердження.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» –4, «проти» –0, «утримались» –0, «не голосували» –0

Кулик Олексій Васильович

за

Лабзенко Наталія Василівна

за

Свидина Сергій Григорович

за

Сосула Наталія Валеріївна

за

Рішення прийнято.

 

2.

СЛУХАЛИ: Павленка О.О., фахівця відділу освіти, молоді та спорту Медвинської сільської ради, який повідомив, що Стратегія Бранепільського ліцею ідентична стратегії Побережківського ліцею, різниця лише в терміні дії – це навчальний рік.

Сосула Н., головуючий. Питань не має? Переходимо до голосування.

ВИРІШИЛИ:

1.Схвалити проєкт рішення сільської ради «Про затвердження Стратегії розвитку Бранепільської гімназії Білоцерківського району Київської області на 2024-2025 навчальний рік».

2.Рекомендувати проект рішення до розгляду на пленарному засіданні 63 сесії сільської ради та затвердження.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» –4, «проти» –0, «утримались» –0, «не голосували» –0

Кулик Олексій Васильович

за

Лабзенко Наталія Василівна

за

Свидина Сергій Григорович

за

Сосула Наталія Валеріївна

за

Рішення прийнято.

3.

СЛУХАЛИ: Павленка О.О., фахівця відділу освіти, молоді та спорту Медвинської сільської ради, який повідомив, що підготовлена інформація з розбивкою по кожній школі про кількість дітей непільгових категорій по початковій, середній та старшій школі. По Медвинському ліцею:1 клас- 24 учні. Навчальний рік становить 175 навчальних днів, вартість харчування закладена в розрахунок 50 грн. Перший клас з 14 жовтня почав харчуватися за рахунок субвенції. 2-4 класи харчуються за рахунок місцевого бюджету, 5-11 класи пільгові і непільгові теж. На Медвинський ліцей на рік потрібно 1014, 6 тис. грн.

ВИСТУПИЛИ:

Асєєва О., депутата сільської ради. Це враховано дітки, які приходять на офлан форму навчання?

Павленка О.О., фахівець відділу освіти, молоді та спорту Медвинської сільської ради. Так. Щодо відвідування, то ввечері батьки повідомляють класного керівника і зранку кухар з завідувачем складу вже знають, яку кількість порцій потрібно готувати.

Сосула Н., головуючий. Ця програма планує перевести на платне харчування непільгові категорії? Так, а на платне перевести кого, які категорії? З якого року чи з якого місяця?

Павленка О.О., фахівець відділу освіти, молоді та спорту Медвинської сільської ради. З нового року. Загальний обсяг фінансових ресурсів 3717,686 тис. грн, планується виділення коштів з місцевого бюджету 2451,122 тис. грн. , з інших джерел – батьківська плата 633,282 тис. грн тобто планується перевести на платне харчування непільгові категорії учнів 5-11 класів, як було раніше. Якщо переведемо непільгові категорії на платне харчування, то це в Медвинському ліцеї дітей непільгових категорій – 90 учнів. З урахуванням того, що вони навчаються офлан через день - це 88 навчальних днів. На це необхідно 396 тис. грн. Побережківська гімназія – 5-9 класи 19 учнів непільгової категорії, з урахуванням того, що вони щодня навчаються офлайн, 175 навчальних днів, необхідно 166 250 грн. Бранепільська гімназія – 5-9 класи 16 учнів непільгової категорії, необхідно 140,0 тис. грн

Сосула Н., головуючий. Дивіться, по Медвину. Якщо взяти всіх учнів, ціна на їх харчування і відняти пільгові категорії початкової з 1 по 11 класи, то на Медвин на 1 рік потрібно 313 тис. грн. Це що, так багато?

Свидина С., член комісії. Нам необхідно визначитися скільки виділить грошей на дитину на харчування.

Сергієнко І., сільський голова. Ми з Борисом Олексійовичем спілкувалися по цьому питанню. Я, в принципі, готовий частково відповісти на питання. Зараз вартість харчування складає 45 грн, але планується 50, бо дійсно інфляція, подорожчання продуктів. Якщо вартість до 50 грн., то сума по харчуванню по всіх дітях, які є, складає понад 2 млн. грн. Щодо відвідування школи через день, то Борису Олексійовичу разом з Гончар Н.В. дано доручення, щоб привести те дальне укриття в порядок. Поки що відповіді не було, коли вони це зроблять. Думаю, що до кінця тижня буде розуміння що з тим укриттям. Можливо, це питання і закриється. Третій пункт, з приводу харчування зараз. Зараз ніхто не може спрогнозувати, який бюджет буде на наступний рік, бо невідомо буде чи не буде яка субвенція, тому станом не можна сказати чи є там 700 тис. грн. харчувати всіх дітей чи їх не має в бюджеті. По питанню, як зазначила Олександра Павлівна, щодо придбання автобуса до 2027 року, щоб у Медвинському ліцеї працювало дві школи: початкова та середня, то необхідно робити туалет на другому поверсі. А це передбачає виготовлення проектно-кошторисної документації – це кошти, плюс автобус потрібний – це кошти і плюс видатки на наступний рік по соціальних виплатах. Якщо кошти у нас будуть наявні, то тоді можна розглядати це питання, можливо дійсно серед непільгових категорій є ті, які дійсно нужденні. Дана допомога, можна сказати адресна, йде на тих, хто дійсно нужденний. У законодавстві є чітке визначення переліку пільгових категорії для харчування. Це питання потрібно буде вирішувати всім нам разом. Ще є потреба організації гуртків для учнів, про що свідчить проведене опитування Наталією Володимирівною, бо дітям потрібно бути занятими. Були звернення по цьому питанню з Щербашинець, Побережки. Щоб відкрити три гуртки – на рік необхідно мінімум 500-600 тис. грн. Тому, враховуючи всі потреби, куди необхідно направити кошти чи на харчування, там непільгові категорії і дійсно є можливість самостійно харчувати дітей, то, можливо, за ці кошти дійсно відкрити гуртки. Така позиція. Питання розподілу коштів, це не від мене залежить, це залежить від потреб, які у нас є. Станом на сьогодні є норми, де пільгові чи непільгові категорії, як в інших громадах по всій Україні. Тут питання не в сумі 400 чи 700 тисяч, тут питання в принципі.

Сосула Н., головуючий. Тут невеликі суми. Якщо ми не знаємо, що буде у 2026, 2027 році, то навіщо вже закладати батьківську плату і рахувати на 2026-2027 роки? Для чого?

Джемесюк В., керуючий справами виконавчого комітету. Відновлене середньострокове бюджетне планування і ми повинні, згідно Бюджетного кодексу, планувати видатки три роки.

Сосула Н., головуючий. То навіщо планувати батьківську плату?

Сергієнко І., сільський голова. То тридцять років батьки харчували по всім громадам України.

Сосула Н., головуючий. І харчували безкоштовно і було дуже добре.

Сергієнко І., сільський голова. Я вважаю, що якщо у родини немає можливостей, то ми, як громада, можемо допомогти. Ну якщо у родини є можливість харчувати своїх дітей, то потрібно, щоб родина їх харчувала, якщо вони належать до непільгової категорії. Це моя позиція, я доношу її публічно. Якщо дійсно серед непільгових категорій є родини, в яких є проблеми з фінансами, так, ми можемо це розглянути і підтримати. Ну якщо у родини є можливості харчувати дітей, то тоді по якому принципу гроші, які можна направити на усіх дітей, ми віддаємо, припустимо, на 30 дітей? Мінус 400 тисяч, щоб всі гуртки працювали для всіх або інші витрати, куди направити ці кошти, ми будемо харчувати конкретні родин, які мають можливість. Ну навіщо це робити, будь ласка, аргументуйте.

Сосула Н., головуючий. Виділяються мільйони на відзначення державних свят, спортивні майданчики.

Сергієнко І., сільський голова. Не виділяються.

Сосула Н., головуючий. Ну в програмі прораховується. А на харчування пару пару сотен тисяч немає?

Сергієнко І., сільський голова. Державні свята, вони тому і державні свята. Ми зараз не про них. Якщо врахувати, що потрібно покласти квіти і т. д. і приймати делегації у громаді, то це потрібно робити. Мільйони то заплановані, але вони не виділялися ще ні разу. Але не може завжди культура за свої кошти купувати квіти чи накривати стіл, якщо приїжджає делегація. Це нелогічно, адже вони нам потім залишають на мільйони гривень техніки, медичного обладнання і ще чогось. Тому, якщо такі випадки є, то там передбачено або державні свята. Треба знаходити можливість фінансувати все – трошки там, трошки там. Ми ж не можемо сказати, що громада не дбає про дітей. Ми харчуємо дітей, перші-четверті класи ми завжди харчували за рахунок громади, програма на рік 1,8 млн. грн. Хіба це мало? Це достатньо. Я аргументи сказав. Щоб я тут не затримувався. Я буду просити підтримати рішення про план перемоги.

Асєєва О., депутат сільської ради. Чи ми можемо розраховувати на другу половину цього навчального року, так. Як у нас є програма на 2025-2026 роки. Ми всі розуміємо, що завтра війна не закінчиться. Тому до кінця року хоча би врахувати потреби цих дітей всіх, харчувати їх, в розрахунок програми включити з половини кількості дітей, які харчуються. Ми знаємо, що у нас онлайн навчання.

Сергієнко І., сільський голова. В програмі вже пораховано половину. Це цифри до половини.

Асєєва О., депутат сільської ради. Давайте до кінця року, щоб харчувалися безкоштовно.

Сергієнко І., сільський голова. То вони і будуть до кінця року харчуватися безкоштовно. Це на наступний рік.

Асєєва О., депутат сільської ради. До кінця навчального 2025 року.

Сергієнко І., сільський голова. То це ж знову кошти.

Сосула Н., головуючий. Це все буде безкоштовно до 1 січня.

Асєєва О., депутат сільської ради. Я розумію, тому я пропоную безкоштовно до кінця навчального року.

Сергієнко І., сільський голова. Є проблема батьківської участі. Весь світ приймає участь, всі громади: Київ, Миронівка, всі.

Асєєва О., депутат сільської ради. Є люди, які вважають принизливим піти до вас попросити харчування для своєї дитини. Розумієте? Це дійсно принизливо, якщо я іду, в мене не має можливості прокормити дитину, і йду до голови сільради.

Сергієнко І., сільський голова. Чому? За субсидіями звертаються ті, кому потрібно. Вони отримують субсидію. Давайте попрацюємо, визначимося скільки категорій дійсно потребують. Я за те, щоб діти харчувалися, я за те, щоб ми допомагали.

Асєєва О., депутат сільської ради. Там, не так багато, щоб ми не могли.

Сергієнко І., сільський голова. Сімсот тисяч в рік. Логічно було б, щоб допомога була тому, кому потрібна. У всій Україні – батьківська участь – це позитивний момент. Моя думка, що якщо дійсно нужденні, то потрібно допомагати. Ну якщо є можливість у батьків, то краще ці кошти направити, щоб вони працювали в тій же освіті для усіх. Годувати тих, хто може і так себе прогодувати. Це принцип соціальної допомоги: допомога йде тим, кому вона потрібна. Це дискусійне питання. можемо його й далі обговорювати.

Сосула Н., головуючий. Чи будуть питання до доповідача? Немає доповнень? Прошу голосувати.

ВИРІШИЛИ:

1.Схвалити проєкт рішення сільської ради «Про затвердження Програми організації харчування учнів та вихованців закладів освіти Медвинської сільської територіальної громади на 2025-2026 роки».

2.Рекомендувати проект рішення до розгляду на пленарному засіданні 63 сесії сільської ради та затвердження.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» –2, «проти» –0, «утримались» –2, «не голосували» –0

Кулик Олексій Васильович

за

Лабзенко Наталія Василівна

утрималася

Свидина Сергій Григорович

за

Сосула Наталія Валеріївна

утрималася

Рішення не прийнято.

 

4.

СЛУХАЛИ: Павленка О.О., фахівця відділу освіти, молоді та спорту Медвинської сільської ради, який повідомив, що ця програма охоплює дошкільну освіту, загальну середню та позашкільну, навчання дітей з особливими освітніми потребами, гурткова робота по кожному навчальному закладу, харчування, кадрове забезпечення, підвищення фахового рівня працівників освіти, матеріально-технічне забезпечення, протипожежна безпека закладів освіти.

ВИСТУПИЛИ:

Свидина С., член комісії. Хто веде гуртки фізичної культури?

Павленка О.О., фахівець відділу освіти, молоді та спорту Медвинської сільської ради. Гуртки ведуться залученими фахівцями, а саме по фізичній культурі не має. У нас діють «Активні парки», є два координатора. Вони отримують заробітну плату, але ці кошти ідуть не з місцевого бюджету, а обласного. Була нарада і нам повідомили, що на наступний рік фінансування «активних парків» буде проводитися на умовах співфінансування з місцевого бюджету 80 на 20. Лише за умови співфінансування будуть працювати координатори.

Сосула Н ., головуючий. Є запитання? Переходимо до голосування.

ВИРІШИЛИ:

1.Схвалити проєкт рішення сільської ради «Про затвердження Програми розвитку системи освіти Медвинської сільської територіальної громади Білоцерківського району Київської області на 2024-2027 роки».

2.Рекомендувати проект рішення до розгляду на пленарному засіданні 63 сесії сільської ради та затвердження.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» –4, «проти» –0, «утримались» –0, «не голосували» –0

Кулик Олексій Васильович

за

Лабзенко Наталія Василівна

за

Свидина Сергій Григорович

за

Сосула Наталія Валеріївна

за

Рішення прийнято

5.

СЛУХАЛИ: Павленка О.О., фахівця відділу освіти, молоді та спорту Медвинської сільської ради, який повідомив, що термін реалізації цієї програми 2025-2028 роки. Метою Програми є:

- забезпечення розвитку всіх напрямів фізичної культури, базуючись на принципах рівності та недискримінації;

- створення умов для залучення широких верств населення до систематичних занять фізичною культурою та масовим спортом з урахуванням віку, статі, стану здоров’я, інтересів, побажань, здібностей та індивідуальних особливостей кожного, популяризації здорового способу життя та сприяння розвитку фізкультурно-спортивної реабілітації;

- створення умов для максимальної реалізації здібностей обдарованих дітей та молоді, в тому числі і молоді з інвалідністю, у дитячо-юнацькому віці;

- створення цілісної системи забезпечення сфери фізичної культури і спорту шляхом удосконалення кадрового, матеріально-технічного, фінансового, науково-методичного, медичного, інформаційного забезпечення, активізації співпраці з громадськими організаціями фізкультурно-спортивної спрямованості, удосконалення системи морального і матеріального заохочення у сфері фізичної культури та спорту, стимулювання досягнення високих спортивних результатів.

ВИСТУПИЛИ:

Погрібняк Т., фахівець відділу освіти, молоді та спорту Медвинської сільської ради. Коли ми представляли програму підтримки обдарованих дітей, ви Олександра Павлівна, запропонували розробити програму по фізичній культурі. До нас також були звернення батьків з Побережки та з інших сіл, що дітям немає де активно проводити свій час. Тому, я вважаю, ця програма надасть нам змогу виділити більше години на гурткову роботу по фізичній культурі, бо зараз її дуже мало. Це «Джура» у кожному закладі по 3 години, а фізкультура у нас на задньому плані. Немає годин на фізкультуру. Хотілося б, щоб діти більше займалися фізкультурою, це дасть їм можливість покращити фізичне здоров’я, фізичний розвиток.

Асєєва О., депутат сільської ради. Питання доїзду дітей з інших сіл. Я розумію, що в Медвині це більш можливо, більш реально. Вам потрібно сконцентруватися на отриманні субвенції, фінансуванні, щоб купити автобус. Я знаю, що ситуація максимально критична. Я думаю, що ми б знайшли в бюджеті ці кошти.

Сосула Н., головуючий. В мене є запитання На 2025 рік заплановано 800 тис. на облаштування дитячого майданчика для футболу. Де це? Що це? І як це? 800 тисяч. На розвиток мережі гуртків цих всіх, це на три роки 2,5 млн. грн.

Павленка О.О., фахівця відділу освіти, молоді та спорту Медвинської сільської ради. В програмі закладаються орієнтовані обсяги фінансування.

Сосула Н., головуючий. То ви ж їх із чогось берете? От 800 тис. грн. на облаштування дитячого майданчика, 300 тисяч не має на харчування. Мене це обурює.

Павленка О.О., фахівця відділу освіти, молоді та спорту Медвинської сільської ради. Тобто, голодні діти фізкультурою займатися не будуть. Так?

Сосула Н., головуючий. Так. І чотири мільйони на всю програму і облаштування дитячого майданчика 800 тисяч, на що? Один уже мався будуватися біля школи пару років тому. Всі говорили про спортивний майданчик з покриттям. Де він? Його не має.

Сосула Н ., головуючий. Є ще запитання? Немає? Переходимо до голосування.

ВИРІШИЛИ:

1.Схвалити проєкт рішення сільської ради «Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Медвинської сільської територіальної громади Білоцерківського району Київської області на 2025-2028 роки».

2.Рекомендувати проект рішення до розгляду на пленарному засіданні 63 сесії сільської ради та затвердження.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» –0, «проти» –0, «утримались» –4, «не голосували» –0

Кулик Олексій Васильович

утримався

Лабзенко Наталія Василівна

утрималася

Свидина Сергій Григорович

утримався

Сосула Наталія Валеріївна

утрималася

Рішення не прийнято.

 

6.

СЛУХАЛИ: Середу О.О., начальника відділу культури та туризму, яка повідомила, що Програма розрахована на три роки. У попередніх роках теж була прийнята аналогічна програма, але коштів із бюджету на неї не виділялося. Ця програма необхідна, адже кожне свято працівники будинків культури і бібліотек проводять за свої кошти. Навіть понести до пам’ятника корзину, купуємо, складаємося, зустріти делегацію до громади – зустрічаємо власними коштами.

ВИСТУПИЛИ:

Асєєва О., депутат сільської ради. Перелік заходів з відзначення державних свят, тут іде відзначення у Медвинській територіальній громаді, потім відзначення професійних свят і тут на кожний пункт стоїть певна сума. Загальна сума по кожному році відсутня. От скільки коштів потрібна на 2025 рік?

Середа О.О., начальник відділу культури та туризму. Загальна сума фінансування 904 тис. грн. Це на три роки. У програмі 51 свято і свята, які навіть не заплановані. Щодня в бібліотеку приходять діти і їх потрібно чимось угостити. Це всі знають.

Асєєва О., депутат сільської ради. Це ж не ресторан, щоб тут пригощати. У вас тут такі кошти по Програмі. Ми говоримо про харчування дітей, що не має безкоштовного харчування. От, наприклад, Проведення Дня Європи та інших заходів євро- інтеграційного спрямування, з сільського бюджету 8 тис. грн. Це один день

Середа О.О., начальник відділу культури та туризму. 8 тис. грн. – це на всі заклади будинків культури і на кожен заклад бібліотечний. І це на рік.

Асєєва О., депутат сільської ради. А волонтерам ви не хочете допомогти?

Середа О.О., начальник відділу культури та туризму. Чому не хочемо? Хочемо, ми всім хочемо допомогти.

Асєєва О., депутат сільської ради. У нас немає програми по допомозі волонтерам, а є програма відзначення державних свят.

Середа О.О., начальник відділу культури та туризму. Вчора ми ходили до пам’ятника. Для покладання потрібні квіти в кожному селі для вшанування загиблих з гарною корзиною, так як в інших громадах.

Асєєва О., депутат сільської ради. То хризантеми ж є.

Лабзенко Н., секретар комісії. То їх же потрібно придбати.

Асєєва О., депутат сільської ради. Потрібно комунікувати з населенням, у кого є квіти.

Середа О.О., начальник відділу культури та туризму. Щоразу? У нас 51 свято, потрібні квіти. Серед зими де ми зможемо взяти квіти? Якщо ми не вшануємо, кожне село не вшанує, тоді скажуть ось така культура – вона не вшановує.

Асєєва О., депутат сільської ради.. Я думаю, що люди вам пробачать, коли ви не будете нести квіти. Я хочу сказати. Всі ці дні вшанування проходять в робочий день, збирається адмінперсонал: сільська рада, культура, бібліотеки. Це їх робочий час, за який вони і так отримують кошти тим, що вони працюють. Навіщо нам ще додатково виділяти кошти на те, що вони несуть, працівники сільради і ЦНАПу квіти. Вшановуйте, згадуйте про пам'ять, робіть оголошення, людей заохочуйте. Там от є прості люди? Людям немає коли, хтось на війні, хтось в городі, хтось на роботі.

Свидина Г., член комісії. У нас війна, у нас воєнний стан, що ми можемо планувати ? Ми не можемо планувати. Якщо у нас якесь планується свято, то можна за тиждень наперед написати заяву, що для цього потрібно?

Джемесюк В., керуючий справами виконавчого комітету. Захід повинен бути передбачений програмою і це не означає, що всі орієнтовані суми програми будуть фінансуватися.

Середа О.О., начальник відділу культури та туризму. У мене було завдання розробити програму та розрахувати на кожне свято, а ви дивіться виділити чи не виділити.

Свидина Г., член комісії. Якщо ця програма буде, то що це дасть?

Кулик О., член комісії. Якщо не буде прийнятої програми, то з бюджету кошти не можуть бути виділені.

Сосула Н ., головуючий. Переходимо до голосування.

ВИРІШИЛИ:

1.Схвалити проєкт рішення сільської ради «Про затвердження Програми відзначення державних, регіональних та професійних свят, ювілейних, пам’ятних та знаменних дат, заохочення за заслуги перед Медвинською сільською територіальною громадою, здійснення представницьких та інших заходів на 2025-2027 роки».

2.Рекомендувати проект рішення до розгляду на пленарному засіданні 63 сесії сільської ради та затвердження.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» –4, «проти» –0, «утримались» –0, «не голосували» –0

Кулик Олексій Васильович

за

Лабзенко Наталія Василівна

за

Свидина Сергій Григорович

за

Сосула Наталія Валеріївна

за

Рішення прийнято

 

7.

СЛУХАЛИ: Слинько Л.В., завідувача сектору з питань житлово-комунального господарства та благоустрою, яка повідоми, що на виконання Закону України «Про управління відходами представлений проект програми поводження з відходами на території громади, термін реалізації 2025-2027 роки. Очікувані результати програми:

- створення умов, що сприятимуть забезпеченню повного збирання, перевезення, утилізації відходів та обмеження їх шкідливого впливу на навколишнє природне середовище і здоров’я людини;

- розробка місцевого плану управління відходами;

- придбання та встановлення контейнерів для роздільного збору побутових відходів;

- ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ;

-узаконення полігону для твердих побутових відходів.

Щодо напрямків програми:

  • розроблення та затвердження місцевого плану управління відходами Медвинської територіальної громади, це те, що передбачено Законом України «Про управління відходами» на 2026 рік-100,0 тис. грн;
  • розроблення та затвердження дозвільної документації на проектування нового будівництва, реконструкцію, технічне оснащення полігону ТПВ на 2026 рік 1,9 млн. грн.;
  • ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ, 2025- 450,0 тис. грн., 2026 -650,0 тис. грн., 2027 – 750,0 тис. грн.
  • придбання/виготовлення контейнерів для роздільного збирання сміття: 2025- 100,0 тис. грн., 2026 -150,0 тис. грн., 2027 – 150,0 тис. грн.
  • облаштування місць збору та тимчасового зберігання відходів на території населених пунктів громади: 2025- 100,0 тис. грн., 2026 -200,0 тис. грн., 2027 – 200,0 тис. грн.

Загальна сума 4750,0 тис. грн.

ВИСТУПИЛИ:

Сосула Н., головуючий. Чи дійсно планується розроблення проекту нового будівництва?

Слинько Л., завідувач сектору з питань житлово-комунального господарства та благоустрою. На виконання Закону України «Про управління відходами» ми маємо це зробити. На 2025 рік такі роботи не плануються, можливо будуть якісь зміни в законодавстві, можливо будуть підписані угоди з іншими громадами, які зможуть приймати наше сміття. Поки що такого не відбулося, то в планах це має бути в кожній громаді.

Сосула Н., головуючий. Якщо у нас це буде плануватися в 2026 році, а ви подаєте в 2025 році ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ і на них виділяється пів мільйона. На що це буде виділятися саме і чому те ліквідувати, як те ще не побудовано?

Слинько Л., завідувач сектору з питань житлово-комунального господарства та благоустрою. Щодо сум по програмі, це розрахунки комунального підприємства.

Джемесюк В., керуючий справами виконавчого комітету. Комунальне підприємство наймає бульдозер для ліквідації стихійного сміттєзвалища. А це дуже дорого. Також в громаді багато несанкціонованих сміттєзвалищ.

Слинько Л., завідувач сектору з питань житлово-комунального господарства та благоустрою. За минулий рік їх було 17 і лише 10 ліквідували.

Кулик О., член комісії. Це мала сума. Це ніщо. На сьогодні десь 1,5 тис. грн. в годину оренда бульдозера. Це 12 тис. грн. в день. Ось, наприклад, беремо сміттєзвалище на 4 участку, він буде гребти його днів чотири і це він дійсно гребе. Сорок тисяч, це небагато. Цей смітник несанкціонований, але ніби офіційний. Можна зараз проїхати і подивитися чи вони підгребені. У цей смітник звозить сміття все село.

Сосула Н., головуючий. А куди ж сміття вивозить якщо він там був?

Кулик О., член комісії. Це сміттєзвалище, яке потрібно гребти. Дивіться, в Побережці зараз чистота і порядок, по дорозі на Побережку чистота і порядок. Ну, я вам всі можу перезвати, кругом горнуть хлопці тут питань нема.

Лабзенко Н., секретар комісії. У Дібрівці теж. Я ж не буду за кожним бігати, що не несіть.

Слинько Л., завідувач сектору з питань житлово-комунального господарства та благоустрою. Тобто, планувати все потрібно, Як будуть виділятися кошти і на що з цієї програми, я не можу вам сказати, але планувати треба.

Асєєва О., депутат сільської ради. Я знаю, що були проблеми у сільській раді з приводу того, що не був оголошений тендер. Я розумію, що ніхто не хоче.

Слинько Л., завідувач сектору з питань житлово-комунального господарства та благоустрою. Не було проблем. Минулий рік ми оголошували конкурси, все це з антимонопольним комітетом закривали на кінець року. У нас не було бажаючих.

Асєєва О., депутат сільської ради. Ще питання. Учасники програми «Виконавчий комітет Медвинської сільської ради, депутати сільської ради, підприємства, установи та організації усіх форм власності, жителі населених пунктів територіальної громади, комунальне підприємство «Медвин Інвест» Медвинської сільської ради».

Слинько Л., завідувач сектору з питань житлово-комунального господарства та благоустрою. Це всі, хто задіяні.

Асєєва О., депутат сільської ради. Люди – це бенефіціари, це хто отримує послугу. Чому ви їх пишете учасниками і депутатів?

Слинько Л., завідувач сектору з питань житлово-комунального господарства та благоустрою . Це можливо відреагувати.

Асєєва О., депутат сільської ради. Відредагуйте, будь-ласка.

Слинько Л., завідувач сектору з питань житлово-комунального господарства та благоустрою. Жителі населених пунктів чи що?

Асєєва О., депутат сільської ради. Так, і депутати.

Сосула Н ., головуючий. Є запитання? Ставимо на голосування.

ВИРІШИЛИ:

1.Схвалити проєкт рішення сільської ради «Про затвердження Програми поводження з відходами на території Медвинської територіальної громади на 2025-2027 роки».

2.Рекомендувати проект рішення до розгляду на пленарному засіданні 63 сесії сільської ради та затвердження.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» –4, «проти» –0, «утримались» –0, «не голосували» –0

 

Кулик Олексій Васильович

за

Лабзенко Наталія Василівна

за

Свидина Сергій Григорович

за

Сосула Наталія Валеріївна

за

Рішення прийнято

 

 

8.

СЛУХАЛИ: Ісмаілова В.М., начальника відділу соціальної та ветеранської політики Медвинської сільської ради, який повідомив, що метою програми є реалізація конституційних прав внутрішньо переміщених осіб на захист та допомогу, розв'язання їх нагальних проблем, які виникають при переміщенні в інші місця для тимчасового проживання, зниження рівня соціальної напруженості серед внутрішньо переміщених осіб в суспільстві, сприяння інтеграції та соціальної адаптації таких осіб за новим місцем проживання; надання допомоги внутрішньо переміщеним особам в створенні належних умов для їх життєдіяльності, забезпеченні прав, соціальної, медичної, психологічної, матеріальної підтримки та реалізації потенціалу. Заходами програми кошти не передбачаються.

ВИСТУПИЛИ:.

Асєєва О., депутат сільської ради. А чому так, всі програми передбачають фінансування, а ця ні? Можливо, щось потрібно було передбачити?

Ісмаілов В., начальник відділу соціальної та ветеранської політики Медвинської сільської ради. Якщо потрібно буде, то тоді й передбачимо, ми зможемо внести зміни до програми.

Асєєва О., депутат сільської ради. Це дивно, що програма підтримки ВПО не передбачає виділення коштів.

Кулик О., член комісії. Вони всі все знають, вони дуже розумні люди.

Сосула Н ., головуючий. Ставимо на голосування.

ВИРІШИЛИ:

1.Схвалити проєкт рішення сільської ради «Про затвердження Програми підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2025-2026 роки».

2.Рекомендувати проект рішення до розгляду на пленарному засіданні 63 сесії сільської ради та затвердження.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» –4, «проти» –0, «утримались» –0, «не голосували» –0

Кулик Олексій Васильович

за

Лабзенко Наталія Василівна

за

Свидина Сергій Григорович

за

Сосула Наталія Валеріївна

за

Рішення прийнято

 

9.

СЛУХАЛИ: Ісмаілова В.М., начальника відділу соціальної та ветеранської політики Медвинської сільської ради, який повідомив, що проектом рішення пропонуються наступні зміни: у розділі 5 «Напрями діяльності та заходи Цільової Програма Медвинської територіальної громади «Турбота» на 2024 рік», підпункт 4 «Забезпечення поховання загиблих учасників бойових дій, які були зареєстровані та проживали на території Медвинської громади» викласти в наступній редакції: «Забезпечення поховання загиблих учасників бойових дій, які були зареєстровані та проживали на території Медвинської громади та військовозобов’язаних за зверненням військових частин», у стовпці 7 «Очікуваний результат (в натуральних вимірниках)» цифру «до 40,0» замінити на цифру «до 55,0».

ВИСТУПИЛИ:

Сосула Н., головуючий. Якщо змінюється у назві пункту «Забезпечення поховання загиблих учасників бойових дій, які були зареєстровані та проживали на території Медвинської громади та військовозобов’язаних за зверненням військових частин».

Ісмаілова В., начальник відділу соціальної та ветеранської політики Медвинської сільської ради. Така ситуація в нас була по Щербащинцях. Там загинув військовослужбовець, рідні якого є ВПО та проживають у Щербашинцях.

Сосула Н., головуючий. З іншої сторони, якщо військова частина захоче взагалі непроживаючого в нашій громаді, який не ВПО, ні родичів. Нате, Медвин, хороніть, бо його немає де діти. Це ж буде так.

Джемесюк В., керуючий справами виконавчого комітету. Військова частина зв’язується з ТЦК та СП.

Сосула Н., головуючий. А хоронить хто? Сільська рада і кошти виділяє сільська рада.

Джемесюк В., керуючий справами виконавчого комітету. Хоч кошти і сільської ради, а загиблого воїна похоронити потрібно.

Сосула Н., головуючий. Я розумію, я просто уточнюю. Захочуть любого, привезуть, скажуть – ховайте. Будемо ховати.

Джемесюк В., керуючий справами виконавчого комітету. Якщо у воїна є рідні, то будуть поронити біля рідних, а якщо не має, то будемо хоронити ми. Воїна потрібно похоронити.

Сосула Н ., головуючий. Ставимо на голосування.

ВИРІШИЛИ:

1.Схвалити проєкт рішення сільської ради «Про внесення змін до цільової Програми Медвинської територіальної громади «Турбота» на 2024 рік в новій редакції, затвердженої рішенням Медвинської сільської ради від 26.12.2023 року № 718 - 54 –VIIІ».

2.Рекомендувати проект рішення до розгляду на пленарному засіданні 63 сесії сільської ради та прийняття.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» –4, «проти» –0, «утримались» –0, «не голосували» –0

Кулик Олексій Васильович

за

Лабзенко Наталія Василівна

за

Свидина Сергій Григорович

за

Сосула Наталія Валеріївна

за

Рішення прийнято

 

10.

СЛУХАЛИ: Ісмаілова В.М., начальника відділу та ветеранської політики Медвинської сільської ради, який повідомив, що програма на 2025 рік майже не зазнала змін в порівнянні з 2024 роком, лише додані наступні зміни: у пункті 3 допомога на лікування зменшити з 15,0 тис. грн. до 10, 0 тис. грн.

ВИСТУПИЛИ:

Асєєва О., депутат сільської ради. А чому?

Ісмаілов В., начальник відділу та ветеранської політики Медвинської сільської ради. Коштів на програму планується дуже багато, подивіться, скільки ми всього платимо, їх не вистачає.

Асєєва О., депутат сільської ради. Це ж програма. Ви ще ж не виділяємо. Давайте залишимо 15 тис. грн.

Свидина С., член комісії. Все дорожчає, а ми зменшуємо допомогу.

Ісмаілов В., начальник відділу та ветеранської політики Медвинської сільської ради. Я ж не проти, але така думка є. А ви дивіться.

Свидина С., член комісії. Зараз скупитися на лікування дуже дорого. На крапельницю за раз біля тисячі гривень Куди ж його зменшувати?

Ісмаілов В., начальник відділу та ветеранської політики Медвинської сільської ради. Далі ще зміни у програмі: у заходах пункт 10 «Надання матеріальної допомоги матеріальна допомога на поховання для жителів громади, які не досягли пенсійного віку, не працювали та не були зареєстровані у центрі зайнятості» Планується надавати допомогу у розмірі 4100 грн. за зверненням.

Джемесюк В., керуючий справами виконавчого комітету. У нас була ситуація по Дмитренках, що звернувся заявник за такою допомогою, а ми відмовили, бо не було передбачено заходами програми.

Сосула Н., головуючий. Потрібно в програмі залишити 15 тис. грн на лікування, а не 10 тис. грн.

Асєєва О, депутат ради. Тут є допомога для людей, які здійснюють догляд на непрофесійній основі. Скажіть. А соціальні працівники, які в нас у Центрі надання соціальної допомоги, вони не влаштовуються в такому випадку?

Ісмаілов В., начальник відділу та ветеранської політики Медвинської сільської ради. Ні, в програмі допомога по 859 постанові.

Асєєва О, депутат ради. Соціальні працівники в такому випадку не підходять? Тут оформлюються інші люди по догляду, які з цією особою 24/7?

Ісмаілов В., начальник відділу та ветеранської політики Медвинської сільської ради. Так. Це згідно постанови 1040 і 859. На даний час у громаді є таких п’ять осіб, які отримують цю допомогу.

Сосула Н., головуючий. Вношу пропозицію, щоб залишити суму на лікування 15,0 тис. грн. Прошу голосувати за пропозицію

ГОЛОСУВАЛИ: «за» –4, «проти» –0, «утримались» –0, «не голосували» –0

Кулик Олексій Васильович

за

Лабзенко Наталія Василівна

за

Свидина Сергій Григорович

за

Сосула Наталія Валеріївна

за

Пропозиція прийнята

Сосула Н ., головуючий. Переходимо до голосування в цілому.

ВИРІШИЛИ:

1.Схвалити проєкт рішення сільської ради «Про затвердження цільової Програми Медвинської територіальної громади «Турбота» на 2025 рік» з запропонованими змінами.

2.Рекомендувати проект рішення з запропонованими змінами до розгляду на пленарному засіданні 63 сесії сільської ради та затвердження.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» –4, «проти» –0, «утримались» –0, «не голосували» –0

Кулик Олексій Васильович

за

Лабзенко Наталія Василівна

за

Свидина Сергій Григорович

за

Сосула Наталія Валеріївна

за

Рішення прийнято

 

11.

СЛУХАЛИ: Бугаєнко Н.І., начальника відділу загальної, організаційної роботи, цифрових трансформацій та диджиталізації, яка повідомила, що у серпні 2024 року до громади надійшов генератор 60 кВт в Медвинський ліцей. Його потужність замінить всі генератори ліцею. Ми його прийняли комісійно. Його необхідно прийняти до комунальної власності і щоб він уже працював на благо нашого ліцею.

Сосула Н ., головуючий. Ставимо на голосування.

ВИРІШИЛИ:

1.Схвалити проєкт рішення сільської ради «Про безоплатне прийняття у комунальну власність Медвинської сільської територіальної громади майна, переданого в рамках міжнародної гуманітарної допомоги».

2.Рекомендувати проект рішення до розгляду на пленарному засіданні 63 сесії сільської ради та прийняття.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» –4, «проти» –0, «утримались» –0, «не голосували» –0

Кулик Олексій Васильович

за

Лабзенко Наталія Василівна

за

Свидина Сергій Григорович

за

Сосула Наталія Валеріївна

за

Рішення прийнято

 

12.

СЛУХАЛИ: Сіліверстову М.Д., завідувача сектору бухгалтерського обліку та звітності Медвинської сільської ради, яка повідомила, що автомобіль геть прогнив, вже бере 4 літри масла на 100 км. У ньому все розвалюється¸ ремонтувати його недоцільно. Автомобіль наразі не використовується, стоїть на комунальному підприємстві. Якщо є бажання, можна поїхати та подивитися на нього.

Сосула Н ., головуючий.  Є питання? Ставимо на голосування.

ВИРІШИЛИ:

1.Схвалити проєкт рішення сільської ради «Про надання дозволу Медвинській сільській раді на списання майна комунальної власності Медвинської сільської територіальної громади».

2.Рекомендувати проект рішення до розгляду на пленарному засіданні 63 сесії сільської ради та прийняття.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» –4, «проти» –0, «утримались» –0, «не голосували» –0

 

Кулик Олексій Васильович

за

Лабзенко Наталія Василівна

за

Свидина Сергій Григорович

за

Сосула Наталія Валеріївна

за

Рішення прийнято

13.

СЛУХАЛИ: Довбненко Л.Ф., завідувача сектору з питань комунальної власності та земельних відносин, яка повідомила, що за дорученням сільського голови комісія обстежила ділянку зі складанням відповідного акта. Це майданчики на фермі. Де раніше були ферми, там є дороги, майданчики. Ми виявили там плити. Було проведено обстеження в с. Щербашинці, с. Медвин, с. Дмитренки.

ВИСТУПИЛИ:

Кулик О., член комісії. Пізно, потрібно було раніше.

Сосула Н ., головуючий. Є запитання? Ставлю на голосування.

ВИРІШИЛИ:

1.Схвалити проєкт рішення сільської ради «Про безоплатне прийняття майна у комунальну власність Медвинської сільської територіальної громади».

2.Рекомендувати проект рішення до розгляду на пленарному засіданні 63 сесії сільської ради та прийняття.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» –4, «проти» –0, «утримались» –0, «не голосували» –0

Кулик Олексій Васильович

за

Лабзенко Наталія Василівна

за

Свидина Сергій Григорович

за

Сосула Наталія Валеріївна

за

Рішення прийнято

14.

СЛУХАЛИ: Сосулу Н. В., головуючу, як зачитала текст звернення.

Сосула Н ., головуючий. Є запитання? Ставимо на голосування.

ВИРІШИЛИ:

1.Схвалити проєкт рішення сільської ради «Про підтримку звернення депутатів Медвинської сільської ради до Президента України, Верховної Ради України щодо підтримки Плану перемоги, представленого Президентом України Володимиром Зеленським».

2.Рекомендувати проект рішення до розгляду на пленарному засіданні 63 сесії сільської ради та прийняття.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» –4, «проти» –0, «утримались» –0, «не голосували» –0

Кулик Олексій Васильович

за

Лабзенко Наталія Василівна

за

Свидина Сергій Григорович

за

Сосула Наталія Валеріївна

за

Рішення прийнято

 

Сосула Н., головуючий. Питань немає? Дякую за увагу. Ми розглянули всі питання порядку денного. Засідання комісії оголошую закритим.

 

Відеозапис засідання постійної комісії за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=9jyeXhbfGiY

 

 

 

 

 

 

Голова комісії                                                                             Наталія СОСУЛА

 

 

Секретар комісії                                                                                   Н. ЛАБЗЕНКО

 

 


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних