МЕДВИНСЬКА ГРОМАДА
с.Медвин, Білоцерківський район, Київська область

Розробка Стратегії розвитку Медвинської територіальної громади на 2022–2027 роки.

Стратегія – це план дій на п’ять років із чітким поетапним визначенням заходів та ресурсів для забезпечення подальшого розвитку нашої громади та комфортного проживання кожного її мешканця.

На сьогодні створено робочу групу, яка проводить обговорення стратегічних напрямків розвитку громади.

Рішення сесії №339-20-VIIІ «Про створення робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Медвинської сільської територіальної громади на 2022- 2027 роки»

Посилання на онлайн засідання робочої групи  https://join.skype.com/hi0LYGH2n9ot

Запрошуємо до участі в розробці Стратегії розвитку Медвинської територіальної громади

Медвинська сільська рада розпочала роботу із розробки Стратегії розвитку Медвинської територіальної громади на 2022–2027 роки. На сьогодні створено робочу групу, яка проводить онлайн-обговорення стратегічних напрямків розвитку громади.

17:59:17 08.11.2021