Розробка Стратегії розвитку Медвинської територіальної громади на 2022–2027 роки.

Фото без описуСтратегія – це план дій на п’ять років із чітким поетапним визначенням заходів та ресурсів для забезпечення подальшого розвитку нашої громади та комфортного проживання кожного її мешканця.

Медвинська сільська рада розпочала роботу із розробки Стратегії розвитку Медвинської територіальної громади на 2022–2027 роки.
На сьогодні створено робочу групу, яка проводить обговорення стратегічних напрямків розвитку громади.

Рішення сесії №339-20-VIIІ «Про створення робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Медвинської сільської територіальної громади на 2022- 2027 роки»

Посилання на онлайн засідання робочої групи  https://join.skype.com/hi0LYGH2n9ot