Пенсійний фонд України інформує

ГРАФІК проведення прийому громадян по Медвинській СТГ спеціалістом  відділлу обслуговувуння  громадян №10  головного управління Пенсійного фонду України у Київській області.

На період дії карантину виїзний прийом громадян працівниками Пенсійного фонду України не здійснюється.
перший вівторок місяця з 9:00 по 12:00

Прийом проводиться в приміщенні ЦНАП с. Медвин, вул. Шевченко, 1 (сільська рада)
тел:(045) 61-36-245

Г Р А Ф І К проведення особистого прийому громадян керівництвом Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

ПОРТАЛ ЕЛЕНТРОННИХ ПОСЛУГ

ЗМІНА ПОРЯДКУ ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ НА ПОХОВАННЯ!

Починаючи з 1 квітня 2021 Постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1279 “Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги” змінено Порядок виплати і доставки пенсії та грошової допомоги.

18:43:21 06.04.2021

Проведення індексації пенсій.

22 лютого на засіданні Кабінету Міністрів України схвалено постанову № 127 “Про додаткові заходи соціального захисту пенсіонерів у 2021 році ”, яка передбачає проведення індексації пенсій з 1 березня.

16:28:46 12.03.2021

Перерахунок пенсій з 01.01.2021р.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» передбачено зростання мінімальної заробітної плати у 2021 році до рівня 6000 грн.

16:27:54 12.03.2021

Смс-інформування від Пенсійного фонду України.

Задля покращення інформування населення щодо пенсійного забезпечення та пенсійного страхування постановою правління Пенсійного фонду України «Про організацію прийому та обслуговування осіб, щодо організації цільового індивідуального інформування осіб шляхом смс-розсилки» Пенсійним фондом України впроваджені інформаційні розсилки для інформування громадян за допомогою СМС-повідомлень.

16:26:57 12.03.2021

ЯК ОТРИМАТИ ДОВІДКУ З QR-кодом ВІД ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ?

Тепер, якщо вам потрібно отримати довідку від Пенсійного фонду, вже не треба звертатися особисто до його відділень. ЇЇ можна замовити та роздрукувати через Веб-портал електронних послуг Фонду. Зручно і швидко. Сервіс доступний для користувачів веб-порталу ПФУ, які увійшли на портал за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП). Цей новий сервіс запроваджено для надання електронних документів з підтвердженим QR-кодом з метою наближення послуг до громадян та дистанційного обслуговування.

16:24:22 12.03.2021

Нова можливість Веб-порталу Пенсійного фонду України – електронна трудова книжка.

Веб-портал  Пенійного фонду - це зручний сервіс отримання інформації для кожного громадянина, не виходячи з дому. Проте останнім часом користувачі веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду все частіше звертаються із запитаннями з приводу можливості побачити дані про періоди роботи до 1998 року. Наразі для вирішення цієї проблеми на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України створено новий електронний сервіс “Електронна трудова книжка” та розроблено відповідний порядок “Про запровадження обліку трудової діяльності працівника, фізичної особи – підприємця, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі” затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27.11.2019 № 1084.

16:23:39 12.03.2021

Автоматичне призначення пенсії –покрокова інструкція.

Автоматичне призначення пенсії – сервіс порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, за допомогою якого пенсія призначається автоматично при досягненні пенсійного віку без необхідності звернення до органів Пенсійного фонду. Сервіс дозволяє надати всю необхідну для призначення пенсії інформацію завчасно та провести перевірку наявних у Пенсійному фонді даних.

16:22:31 12.03.2021

Легалізація виплати заробітної плати та зайнятості населення є пріоритетним напрямом роботи сьогодення.

Стаття 43 Конституції України гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижчої від визначеної законом. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання.

16:19:07 12.03.2021

Послуги Веб-порталу Пенсійного фонду для громадян.

Кожен має право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів.

16:18:56 12.03.2021