Пенсійний фонд України інформує

ГРАФІК проведення прийому громадян по Медвинській СТГ спеціалістом  відділлу обслуговувуння  громадян №10  головного управління Пенсійного фонду України у Київській області.

перший вівторок місяця з 9:00 по 12:00

Прийом проводиться в приміщенні ЦНАП с. Медвин, вул. Шевченко, 1 (сільська рада)
тел:(045) 61-36-245

Г Р А Ф І К проведення особистого прийому громадян керівництвом Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

ПОРТАЛ ЕЛЕНТРОННИХ ПОСЛУГ

Переваги виплати пенсій через банківські установи

Виплата пенсій через банківські установи має ряд переваг як для пенсіонерів так і для пенсійної системи в цілому, а саме: зарахування коштів на пенсійні рахунки відбувається не пізніше наступного банківського дня після проведення фінансування. Тобто, виплата пенсій через банки значно скорочує термін обігу коштів на виплату пенсій і грошової допомоги, спрощує облік і контроль їх руху та зменшує витрати Фонду.

16:15:11 18.06.2021

Перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам.

Відповідно до абзацу 5 частини четвертої статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з 01 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж.

10:15:19 14.05.2021

ЗМІНА ПОРЯДКУ ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ НА ПОХОВАННЯ!

Починаючи з 1 квітня 2021 Постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1279 “Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги” змінено Порядок виплати і доставки пенсії та грошової допомоги.

18:43:21 06.04.2021

Проведення індексації пенсій.

22 лютого на засіданні Кабінету Міністрів України схвалено постанову № 127 “Про додаткові заходи соціального захисту пенсіонерів у 2021 році ”, яка передбачає проведення індексації пенсій з 1 березня.

16:28:46 12.03.2021

Перерахунок пенсій з 01.01.2021р.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» передбачено зростання мінімальної заробітної плати у 2021 році до рівня 6000 грн.

16:27:54 12.03.2021

Смс-інформування від Пенсійного фонду України.

Задля покращення інформування населення щодо пенсійного забезпечення та пенсійного страхування постановою правління Пенсійного фонду України «Про організацію прийому та обслуговування осіб, щодо організації цільового індивідуального інформування осіб шляхом смс-розсилки» Пенсійним фондом України впроваджені інформаційні розсилки для інформування громадян за допомогою СМС-повідомлень.

16:26:57 12.03.2021

ЯК ОТРИМАТИ ДОВІДКУ З QR-кодом ВІД ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ?

Тепер, якщо вам потрібно отримати довідку від Пенсійного фонду, вже не треба звертатися особисто до його відділень. ЇЇ можна замовити та роздрукувати через Веб-портал електронних послуг Фонду. Зручно і швидко. Сервіс доступний для користувачів веб-порталу ПФУ, які увійшли на портал за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП). Цей новий сервіс запроваджено для надання електронних документів з підтвердженим QR-кодом з метою наближення послуг до громадян та дистанційного обслуговування.

16:24:22 12.03.2021

Нова можливість Веб-порталу Пенсійного фонду України – електронна трудова книжка.

Веб-портал  Пенійного фонду - це зручний сервіс отримання інформації для кожного громадянина, не виходячи з дому. Проте останнім часом користувачі веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду все частіше звертаються із запитаннями з приводу можливості побачити дані про періоди роботи до 1998 року. Наразі для вирішення цієї проблеми на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України створено новий електронний сервіс “Електронна трудова книжка” та розроблено відповідний порядок “Про запровадження обліку трудової діяльності працівника, фізичної особи – підприємця, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі” затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27.11.2019 № 1084.

16:23:39 12.03.2021