Виконавчий комітет РІШЕННЯ 13 лютого  2018 року № 14
Про затвердження Форми запиту на інформацію та Порядку оформлення та подання запитів на інформацію, розпорядником якої є виконавчий комітет Медвинської сільської ради

Виконавчий комітет РІШЕННЯ 13 лютого  2018 року № 15
Про організацію забезпечення доступу до публічної інформації у виконавчому комітеті Медвинської сільської ради

Форма запиту для завантаження:       в форматі .pdf         в форматі Word .doc

ПОРЯДОК оформлення та подання запитів на інформацію, розпорядником якої є виконавчий комітет Медвинської сільської ради

1. Запит на інформацію подається фізичною, юридичною особою, об’єднаннями громадян без статусу юридичної особи до виконавчого комітету Медвинської сільської ради в усній або письмовій формі під час особистого прийому або шляхом надсилання поштою, електронною поштою, факсом або телефоном.

2. Запит на інформацію подається у довільній формі. За бажання запитувач може використати форму запиту на інформацію, затверджену рішенням виконавчого комітету Медвинської сільської ради від від «13» лютого 2018 року № 14. Незастосування запитувачем цієї форми не є підставою для відмові у реєстрації та/або обробці запиту на інформацію.

Форму запиту на інформацію можна:
— завантажити на офіційному сайті виконавчого комітету Медвинської сільської ради за посиланням:
в форматі pdf         в Word
— одержати у Відділі забезпечення документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян виконавчого комітету
Медвинської сільської ради;
— взяти на інформаційному стенді у холі приміщення виконавчого комітету Медвинської сільської ради за адресою: (с.Медвин, вул.Шевченка, 1).

3. Запит на інформацію повинен містити:
— прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу абоадресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку (якщо такий є);
— загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);
— підпис і дату (за умови подання письмового запиту).

4. Запит на інформацію може бути подано через Відділ забезпечення документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян виконавчого комітету Медвинської сільської ради щодня з 9:00 до 17:00 з понеділка по п’ятницю, крім вихідних та святковихднів,).

5. У разі коли з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит на інформацію, його оформляє працівник Відділу забезпечення документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян виконавчого комітету Медвинської сільської ради із зазначенням у запиті свого прізвища, імені, по батькові, контактного телефону та надає копію запиту особі, яка його подала.

6. Поскаржитись на відсутність роздрукованих бланків Форми запиту на інформацію або на дії (бездіяльність) уповноважених осіб Відділу забезпечення документо обігу , контролю та роботи із зверненнями громадян виконавчого комітету Медвинської сільської ради можна за телефоном: (04561-36242, 04561-36245 ).

7. Цей порядок підлягає постійному розміщенню на інформаційному стенді виконавчого комітету Медвинської сільської ради, а також на сайті Медвинської сільської ради у розділі «Доступ до публічної інформації».

землі