ПРОЄКТИ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ

1

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, оприлюднюється проект рішення Медвинської сільської ради «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території Медвинської територіальної громади у визначений час доби».

23:06:01 14.09.2021

«Про місцеві податки і збори на 2022 рік»

Проект рішення Медвинської сільської ради «Про місцеві податки і збори на 2022 рік» розроблено Фінансовим відділом Медвинської сільської ради. Мета проекту: встановлення на території Медвинської сільської ради місцевих податків і зборів у відповідності до Податкового кодексу України, з урахуванням вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-ІV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», приведення нормативного акта у відповідність до змін у чинному законодавстві.

14:18:48 05.05.2021