«Про місцеві податки і збори на 2022 рік»

Дата: 05.05.2021 14:18

Проект рішення Медвинської сільської ради «Про місцеві податки і збори на 2022 рік» розроблено Фінансовим відділом Медвинської сільської ради.
Мета проекту: встановлення на території Медвинської сільської ради місцевих податків і зборів у відповідності до Податкового кодексу України, з урахуванням вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-ІV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», приведення нормативного акта у відповідність до змін у чинному законодавстві.

Проект спрямований на встановлення місцевих податків і зборів, визначення об’єктів оподаткування, платників податків і зборів, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності, що створює  передумови для соціально-економічного розвитку територіальної громади.
З текстом проекту рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись:
- На сайті Медвинської сільської ради в розділі : ПРОЄКТИ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ

- у Фінансовому відділі Медвинської сільської ради:  с. Медвин, вул.Шевченка,1 тел..
Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому та/або електронному вигляді  по e-mail: m.otg@ukr.net  впродовж одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта  на офіційній сторінці Медвинської сільської ради в мережі Інтернет.

Дата 05.05.2021року

Про встановлення розміру ставок земельного податку та пільг по сплаті земельного податку на земельні ділянки на території Медвинської сільської   територіальної громади

Про встановлення розміру ставок туристичного збору на території Медвинської сільської  територіальної громади

Про затвердження ставок єдиного податку для фізичних осіб - підприємців, які здійснюють господарську діяльність на території Медвинської сільської територіальної громади