Актуальна інформація

Планові відключення електроенергії

Графік планових відключень  ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ Графік відключень згідно телефонограм які надійшли до СР (оперативні повідомлення на телеграм каналі:  t.me/medvyn)

09:00:23 31.05.2021

Поліцейський нашої громади

1 серпня 2021 року, Національна поліція призначила т.в.о. поліцейського офіцера громади Сектору взаємодії з громадами Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області сержанта поліції Шапошнікова Сергія Сергійовича.

09:30:53 30.11.2020

Тренажерний зал в Медвині

В Медвинському Будинку Культури працює ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ Графік роботи  Понеділок-Пятниця з 13:00 по 20:00 за попереднім записом. Запис проводиться з 15:00 по 17:00. У Олександра Юрійовича Сідого (Інспектор інструктор з питань молоді фізкультури та спорту) за адресою: Медвин, вул.Шевченка, 3, Медвинський БК. Зайняття безкоштовні.

17:24:24 01.12.2019