ЩОМІСЯЧНИЙ ЦЕНТРАЛІЗОВАНИЙ ВИВІЗ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ

Графік вивезення відсортованих твердих побутових відходів з 01.02.2021

ДРУГИЙ ПОНЕДІЛОК МІСЯЦЯ - с. Гута, с. Дмитренки

ДРУГИЙ ВІВТОРОК МІСЯЦЯ - с. Коряківка, с. Щербашенці

ДРУГА СЕРЕДА МІСЯЦЯ - вул.Миколія, вул.Зруби, вул. Шостакова, пров.Шостаковий, вул.Прокопенкова, вул.Волосна, вул.Денисія, вул.Першотравнева, 1 – 2 пров.Першотравневий, вул.Червінська, вул.Гірчаків,
пров.Гірчаків, вул.Дученці

ДРУГИЙ ЧЕТВЕР МІСЯЦЯ – вул.Набережна, пров.Набережний, вул.Шевченка, вул.Проценкова, вул.Воробйова

ДРУГА П’ЯТНИЦЯ МІСЯЦЯ – вул.О.Василенка, 1 – 2 пров.О.Василенка, пров.Заводський, вул.Київська

ТРЕТІЙ ВІВТОРОК МІСЯЦЯ - с. Бране Поле, с. Дібрівка

ТРЕТЯ СЕРЕДА МІСЯЦЯ – с.Побережка, с.Закутинці,  с.Софійка, с.Красногородка, с. Митаївка

ТРЕТІЙ ЧЕТВЕР МІСЯЦЯ – вул.Соборна, вул.Лісова, вул.Капицівка, вул.Косяківка

ТРЕТЯ  П’ЯТНИЦЯ МІСЯЦЯ -- вул.Зосимівка, вул.Богуславська, вул.Хрещатик, вул.Зарічок

Для того, щоб Ваше сміття забрали, Вам необхідно виконати наступні умови:
1)    Розділіть та покладіть побутові відходи в окремі пакети/мішки згідно з правилами сотрування:

СКЛО

Викидаємо: пляшки, банки, склобій (бита тара) від напоїв, лікарських та косметичних засобів тощо, бите віконне скло.
Не викидаємо або пакуємо у загальний пакет «інше»: дзеркала, кришталь, армоване скло, порцеляну, також жаро- і ударостійке скло, будь-які лампочки.

ПЛАСТИК

Викидаємо: тару та упаковку – якщо бачите на упаковці цифру 1 або маркування PET, PETE; поліетилен високої та низької щільності – маркування HDPE, LDPE, або цифри 2 чи 4; поліпропілен у вигляді плівки, флаконів або контейнерів, поліетилен у вигляді плівки – маркування РР, або цифра 5; полістирен, полістирол – маркування 6; упаковка tetra pak та pure pak.
Не викидаємо або пакуємо у загальний пакет «інше»: *кольорові непрозорі пляшки РЕТ чорного, білого і жовтого кольорів; полівінілхлорид – маркування ПВХ або цифра 3; інший пластик – маркування 7; а також – пластиковий лом, обгортки від цукерок, трубочки, зубні щітки, предмети які містять папір, метал, забруднені жиром предмети.

ПАПІР

Викидаємо: білий папір, картон, паперове пакування, пакети з паперу, книжки, листівки, газети, журнали, зошити, альбоми, ящики картонні, папір, поліграфію. Їх потрібно максимально стиснути й викинути у контейнер для паперу чи поставити біля нього.
Не викидаємо або пакуємо у загальний пакет «інше»: змішану упаковку (tetra pak, pure pak), магазинні чеки, транспортні квитанції, папір ламінований чи із самоклейкою поверхнею, вироби які вже проходили переробку раніше (наприклад, лотки від яєць), господарський папір, коробки від сигарет, різна забруднена та волога паперова сировина.

ІНШЕ

2)    Розмістіть пакети з побутовими відходами на видному місці за межами двору, або винесіть на узбіччя дороги
3)    Готуйте мішки до 8:00 ранку
4)    Якщо на день вивозу припав вихідний (святковий день),
вивіз відбудеться за уточненим графіком.
5)    Просимо не допускати потрапляння у пакети будівельних, рідких та небезпечних відходів!  Не вивозяться також меблі, матраси, овочі/фрукти, бур’ян, опале листя, гілля з дерев, цегла, глина тощо.
(Для вивезення будівельних та побутових великовантажних відходів мешканець або юридична особа повинна укласти додаткову угоду з обслуговуючим комунальним підприємством)
6)    Якщо біля будинку будуть розміщені пакети/мішкими з неотсортованим  сміттям — таке сміття вивозитись не буде або мешканцеві доведеться сплачувати за його вивезення

У разі встановлення цін/тарифів на послугу з поводження з побутовими відходами не враховуватиметься вартість операцій з вивезення відсортованого, роздільного сміття. Така “пільга” буде зроблена через те, що постачальник послуги з вивезення сміття зможе отримати певний дохід, якщо здасть розсортовані відходи як вторинну сировину. Тим самим будуть покриті його витрати на транспортування цього сміття до місця переробки.