Встановлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни, видача посвідчення/довідки, продовження строку дії посвідчення (вклеювання бланка-вкладки)

Дата: 28.04.2024 10:33

Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:

1) Заява про видачу посвідчення/довідки, продовження строку дії посвідчення (довільної форми);

2) довідка медико-соціальної експертної комісії про групу та причину інвалідності;

3) фотокартка (кольорова) 3х4 см;

4) паспорт громадянина України з даними про прізвище, ім’я та по батькові, дату і місце народження, серію та номер паспорта, ким і коли виданий паспорт та реєстрацію місця проживання або місця перебування особи. У разі отримання особою паспорта громадянина України у формі картки надається його копія та копія довідки про реєстрацію місця проживання. Для осіб віком до 14 років надається копія свідоцтва про народження (пред’явлення).

Особам, які брали участь в антитерористичної операції/операції Об’єднаних сил та заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, крім цього документи, перелік яких визначено пунктом 4 Порядку надання статусу особи з інвалідністю внаслідок війни особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх проведення, під час безпосередньої участі у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.09.2015 № 685.

У разі продовження дії відповідного посвідчення:

1. Заява про продовження дії посвідчення (довільної форми);

довідка медико-соціальної експертної комісії про групу та причину інвалідності.

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги: Особисто або уповноваженою особою через центр надання адміністративних послуг

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги:  Безоплатно

Строк надання адміністративної послуги: 30 календарних днів