Видача ветеринарних документів

Дата: 08.06.2024 16:39

Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них:

1. Заява на отримання адміністративної послуги подається в письмовій, усній чи електронній формі.
  2. Ветеринарні документи (у разі коли вантаж розподіляється на частини)
  3. Експертні висновки державних лабораторій ветеринарної медицини.

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Документи, подаються в одному примірнику особисто суб’єктом господарювання (керівником юридичної особи, фізичною особою – підприємцем) або уповноваженою ним особою.

Документи можуть бути надіслані рекомендованим листом з описом вкладення, при цьому підпис заявника (фізичної особи – підприємця) та уповноваженою ним особи засвідчується нотаріально.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Платно

18,09 гривні – за видачу ветеринарного свідоцтва (для України – за формами №1 та 2) – при переміщенні за межі території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, районів, міст;

14,85 гривні – за видачу міжнародного ветеринарного сертифіката (для країн СНД – ветеринарні свідоцтва №1, 2 та 3) – при переміщенні за межі України;

14,46 гривні – за видачу ветеринарної довідки – при переміщенні в межах району.

Строк надання адміністративної послуги

Не пізніше ніж через місяць з дати надходження документів на розгляд.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА