Висновок державної екологічної експертизи

Дата: 08.06.2024 16:43

Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них:

1. Заява на отримання документа дозвільного характеру.
  2. Заявка на проведення державної екологічної експертизи за формою визначеною додатком 1 до Порядку передачі документації на державну екологічну експертизу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.10.1995 №870 «Про порядок передачі документації на державну екологічну експертизу»
  3. Розділ «Оцінка впливу на навколишнє середовище», розроблений відповідно до вимог ДБН А.2.2-1-2003 «Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) при проектуванні і будівництві підприємств, будинків і споруд», статей 15, 36 Закону України «Про екологічну експертизу», статті 51 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»
  4. Ліцензія або кваліфікаційний сертифікат розробника ОВНС на право виконання цього розділу відповідно до п.1.5 ДБН А.2.2-1-2003
  5. «Заява про наміри», погоджена встановленим чином, у тому числі з органом місцевого самоврядування на виконання п.1.16 ДБН А.2.2-1-2003
  6. «Заява про екологічні наслідки діяльності», оформлена відповідно до вимог статті 35 до Закону України «Про екологічну експертизу» та пп. 4.1-4.3 ДБН А.2.2-1-2003
  7. Публікації у засобах масової інформації «Заяви про наміри» (відповідно до вимог п.1.6 ДБН А.2.2-1-2003), «Заяви про екологічні наслідки діяльності» (відповідно до ст..10 Закону України «Про екологічну експертизу», відгуки на неї, згідно пп. 1.8, 1.9, 1.10 ДБН А.2.2-1-2003)
  8. Лист від органів місцевої виконавчої влади або місцевого самоврядування про надходження звернень (заяв) громадян чи організацій на публікацію «Заяви про наміри» ( п.1.10 ДБН А.2.2-1-2003) (оригінал)
  9. Погодження відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.10.1995 №870:
  • МОЗ або його органів на місцях (висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи)

Залежно від специфіки конкретних об’єктів державної екологічної експертизи, може вимагатися подання експертних висновків інших заінтересованих міністерств, відомств, організацій, установ, підприємств, а також матеріалів погодження документації з відповідними органами державної виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, відповідно до п.11 постанови Кабінету Міністрів України від 31.10.1995 №870

Експерт державної екологічної експертизи має право на свою вимогу відомості та матеріали, необхідні для проведення екологічної експертизи відповідно до статті 28 Закону України «Про екологічну експертизу»

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто у паперовому вигляді або поштою

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

Строк надання адміністративної послуги

Строк проведення державної екологічної експертизи:

1) до 45 календарних днів з продовженням у разі потреби до 60 днів, а у виняткових випадках, залежно від складності проблеми, - до 120 днів;

2) за допрацьованими матеріалами відповідно до висновків попередньої екологічної експертизи – до 30 календарних днів.

(ст.38 Закону України «Про екологічну експертизу»)

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА