Про перейменування об’єктів топонімії у населених пунктах Київської області

Дата: 26.07.2024 15:16

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про правовий режим воєнного стану», «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», від 24 лютого 2022 року № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій»:

1. Перейменувати об’єкти топонімії у населених пунктах Київської області згідно з переліком, що додається.
  2. Районним державним адміністраціям (районним військовим адміністраціям) Київської області довести зазначені зміни у назвах об’єктів топонімії до відома відповідних органів місцевого самоврядування, органів ведення державного реєстру виборців, територіальних підрозділів Державної міграційної служби України, Державного підприємства «Національні інформаційні системи», Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.
  3. Департаменту комунікацій Київської обласної державної адміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному вебсайті Київської обласної державної адміністрації (Київської обласної військової адміністрації).
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської обласної державної адміністрації Жанну ОСИПЕНКО.

Руслан КРАВЧЕНКО

№939-р від 23.07.2024