Розпорядження голови №58/02.1-17 «Про призначення відповідальної особи з питань використання Єдиної цифрової інтегрованої інформаційно-аналітичної системи управління процесом відбудови об’єктів нерухомого майна, будівництва та інфраструктури (екосистема DREAM)»
| Скликання: | VIII скликання |
| Сесія: | Розпорядження голови |
| Тип документу: | Розпорядження голови |
| Дата прийняття: | 11.05.2026 |
| Дата оприлюднення: | 11.05.2026 |
| Номер документу: | 58/02.1-17 |
| Назва документу: | Про призначення відповідальної особи з питань використання Єдиної цифрової інтегрованої інформаційно-аналітичної системи управління процесом відбудови об’єктів нерухомого майна, будівництва та інфраструктури (екосистема DREAM) |
| Прикріплені файли: |
МЕДВИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
|
11 травня 2026 р. |
с. Медвин |
№ 58/02.1-17 |
|
Про призначення відповідальної особи з питань використання Єдиної цифрової інтегрованої інформаційно-аналітичної системи управління процесом відбудови об’єктів нерухомого майна, будівництва та інфраструктури (екосистема DREAM) |
З метою забезпечення належного використання екосистеми DREAM у сфері управління публічними інвестиціями, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», підпунктом 3 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2025 р. № 527 «Деякі питання управління публічними інвестиціями» ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2025 р. № 1049), Положенням про Єдину цифрову інтегровану інформаційно-аналітичну систему управління процесом відбудови об’єктів нерухомого майна, будівництва та інфраструктури, затвердженого наказом Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 23 січня 2024 р. № 65, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08 лютого 2024 р. за № 198/41543, зобов’язую:
- Призначити головного спеціаліста сектору економічного розвитку, інвестицій та сільського господарства Медвинської сільської ради ШЕВЧЕНКО Інну Василівну відповідальною особою за внесення даних до Єдиної цифрової інтегрованої інформаційно-аналітичної системи управління процесом відбудови об’єктів нерухомого майна, будівництва та інфраструктури (далі - екосистема DREAM).
- Відповідальній особі:
- своєчасно вносити необхідні дані до екосистеми DREAM;
- контролювати актуальність та достовірність введених даних;
- взаємодіяти з структурними підрозділами та виконавчими органами Медвинської сільської ради, для забезпечення надійності інформації.
- залучати необхідних спеціалістів для вирішення завдань, пов'язаних з внесенням даних .
- отримувати відповідну інформацію від керівників структурних підрозділів, яку треба ввести до екосистеми DREAM.
- Розпорядження сільського голови від 05.12.2025 № 184/02.1-17 «Про призначення відповідальної особи з питань використання Єдиної цифрової інтегрованої інформаційно-аналітичної системи управління процесом відбудови об’єктів нерухомого майна, будівництва та інфраструктури» вважати таким, що втратило чинність.
- Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Сільський голова Ігнатій СЕРГІЄНКО
Ознайомлена: Інна ШЕВЧЕНКО
Візування:
Начальник відділу загальної,
організаційної роботи, цифрових
трансформації та цифровізації Надія БУГАЄНКО
Керуючий справами виконавчого
комітету сільської ради Віра ДЖЕМЕСЮК
