Землі за межами села

Громадські слухання з питання щодо  подальшого використання  земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту на території Медвинської сільської ради.

Розпорядження сільського голови щодо проведення громадських слухань

Оголошення в соцмережах, сайті та інформаційних дошках громади
06 квітня 2019 року о 9-00 год.

в приміщенні Медвинського сільського Будинку культури відбудуться громадські слухання з питання щодо  подальшого використання  земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту на території Медвинської сільської ради.

виконком

Оголошення в газеті "Вісті Богуславщини"  випуску за 4.04.2019

Інформаційна довідка

До Медвинської сільської ради в  2018 році були передані  земельні ділянки сільськогосподарського призначення  державної власності  площею 687,1374 га , станом на 01.04.2019 зареєстровано право власності на земельні ділянки площею  632,1359 га. ( 32 земельні ділянки за межами населених пунктів об’єднаної громади).
Потрібно зазначити що їх переважна  частина знаходиться в оренді с/г виробників та фермерських господарств та у відповідності до законодавства лише потребує пролонгації договору із с/радою.
Земельні ділянки для сільськогосподарського призначення, які на даний час вільні ( перелік додається (додаток до поекту рішення)) і можуть бути передані  сільською радою  у власність фізичним особам для ведення особистого селянського господарства  згідно звернень  або передані в оренду шляхом  земельних торгів у формі аукціону.
 Постійна комісія з питань земельних відносин спільно із сільським головою підготувала проект рішення сільської ради « Про затвердження переліку земельних ділянок, які підлягають для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами » , який пропонується розглянути та обговорити під час проведення громадських слухань.

Проект рішення сільської ради
Додаток до проекту рішення сільської ради

Карта розташування земельних ділянок (+ шар кадастрової карти)

(Оновлені дані стосовно права власності та призначення ділянок дивіться на кадастровій карті https://map.land.gov.ua/kadastrova-karta)