Про проведення позачергового засідання дев’ятої сесії Медвинської сільської ради сьомого скликання

Дата: 02.06.2018 11:13

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Відповідно до пункту 8 частини  3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”  провести засідання восьмої сесії   Медвинської сільської ради  сьомого  скликання в приміщенні Медвинської сільської ради  06 червня 2018 р. о 14 годині.

На розгляд сесії  внести  такі питання  :

1. Про внесення змін до рішення сільської ради № 32-03-УІІ  «Про бюджет сільської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».
  2. Про надання матеріальної допомоги громадянам із сільського бюджету.
  3. Про прийняття закладів освіти із спільної власності територіальних громад Богуславського району у спільну власність Медвинської ОТГ.
  4. Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Медвинської ОТГ.
  5. Про врегулювання земельних відносин.
  6. Різне.

Сільський голова                                                   С.А.Плаксун