День Медвина

Дата: 19.08.2018 11:06

Шановні жителі та гості села Медвин !

Вітаю Вас з Днем села Медвин, вітаю Вас із Преображенням Господнім – Яблучним Спасом!

Це свято об'єднує усіх, кому дорогий наш Медвин. Наше чарівне село займає особливе місце у серцях тих, хто тут народився і живе, чия батьківська земля в іншому куточку світу, але теперішнє нерозривно пов’язано з Медвином, хто тут колись працював чи навчався, приїздив у гості чи бував проїздом.

Медвинська земля пам’ятає багато цікавих радісних і сумних моментів, вона має неповторну енергетику всіх тих людей, які жили тут раніше, які живуть зараз. Ми з Вами разом творимо історію нашого славного села.

Село славиться талановитими, щирими, добрими й працездатними людьми. За рік, що минув, ми довели, що ми громада – сильна своєю єдністю, яка може стояти за свої інтереси. Я дуже вдячна усім за це. Вірю – разом ми досягнемо  вагоміших результатів у поліпшенні життя людей, примножимо славу нашої землі, працюючи на перспективу розвитку громади.

Бажаю всім міцного здоров'я, натхнення й творчого підходу до виконання будь-якої справи.

Дорогі Медвинчани!  Низький уклін і велика шана вам за самовіддану працю, за любов та вірність рідному селу.

Хай квітне наш рідний Медвин, а щастя і добробут живуть на кожній вулиці, у кожній хаті, у кожній родині.

З Днем народження МЕДВИН!

З повагою, сільський голова   Світлана Плаксун.