Шановні жителі громади!

Дата: 31.12.2018 12:36

Від усього серця вітаю Вас із  світлими
святами Новим 2019 роком
та Різдвом Христовим!

Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом спільної радості, веселощів, очікування дива й казки, душевного тепла и надії.
Традиційно на порозі нового року ми оглядаємось на рік прожитий.
Він був сповненим різнопланових подій, викликів та випробувань.

Та попри всі труднощі у минулому році були свої здобутки та свої радощі.
Всі ми – кожен з нас – гідно прожили кожну його мить, щодня здобуваючи свої маленькі перемоги: ми працювали та вчилися, кохали, народжували дітей, самі долали негаразди та допомагали іншим.

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції, нашої щоденної кропіткої праці.

Тож повіримо в себе, підтримаємо один одного, згуртуймося навколо спільної мети. Разом ми здатні творити дива.

В Новому 2019 році щиро і сердечно зичу кожному з Вас здоров'я і щастя, добра і надії, здійснення світлих мрій та сподівань.

Особливі вітання всім нашим землякам, які змушені зустрічати свята далеко від своїх домівок, в окопах і бліндажах, на бойовому посту, виконуючи благородну місію по захисту держави.

Нехай же святкова новорічна зірка осяє кожну оселю світлом добра та надії, зігріє любов'ю серця, додасть сил та натхнення на наполегливу працю заради наших дітей та онуків, заради нашого рідного краю, заради всієї України!

З Новим роком, з Різдвом Христовим, з новим щастям, дорогі мої земляки!

З повагою,  сільський голова Світлана Плаксун