Дата: 30.03.2019 08:53

МЕДВИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
БОГУСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

26 березня  2019 року                  с. Медвин                                        № 8

Про проведення громадських слухань

Відповідно до п. 10 протоколу засідання сесії Медвинської сільської ради від 25.03.2019 та ст.ст.4,6 Положення «Про громадські слухання в Медвинській сільській ОТГ», керуючись ст. 42 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою отримання пропозицій громадськості:

1. Провести 06 квітня 2019 року о 9 годині в приміщенні Медвинського сільського Будинку культури  громадські слухання з питання щодо  подальшого використання  земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту на території Медвинської сільської ради.

2. Запросити для участі в громадських слуханнях жителів сіл Медвин, Дібрівка.
  3. В громадських слуханнях прийняти участь посадовим особам, членам виконавчого комітету  та депутатам Медвинської сільської ради.
  4. Заступнику сільського голови Хосі П.О. вжити заходів щодо розміщення на інформаційних щитах на території сільської ради оголошень та оприлюднити розпорядження в засобах масової  інформації  про проведення громадських слухань.
  5. Директору Медвинського СБК Мазуренко Г.М.  вжити заходів щодо підготовки приміщення Будинку культури для проведення громадських слухань на призначену дату.
  6. Відповідальними за підготовку та проведення громадських слухань визначити Хоху П.О.- заступника сільського голови, Гогулю О.М.- начальника відділу економічного розвитку, ЖКГ, ЦЗ населення та земельних відносин.
  7. Системному адміністратору сільської ради Сіроштану С.О. –забезпечити оприлюднення інформації про проведення слухань на офіційному веб-сайті Медвинської сільської ради.
  8. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського голови Хоху П.О.

Сільський голова                                                        С.А.Плаксун

ФАЙЛ