.

Дата: 13.05.2019 10:40

ДОРОГІ МАТЕРІ !
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ МЕДВИНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Кожна друга неділя квітучого травня в українських родинах прославляється вшануванням Матері.

Мама – це людина, яка подарувала нам життя, несла свою колискову ніжність і ласку, просить для нас щасливої долі у щирих молитвах. Мама любить нас такими, як ми є, незважаючи на вдачі  і характери, радіє за наші життєві перемоги і переживає серцем за кожне випробування послане долею. Ми знаємо, що так є завжди, але у поспіху життя забуваємо за це дякувати.

Давайте ж цього дня вклонимось низенько до землі і благаймо Бога, щоб послав нашим Матерям міцне здоров’я, милість і многії літа.

Любі наші Матусі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди цього святого дня. Нехай Ваша праця і старання будуть завжди оцінені. Нехай здоровими і щасливими зростають Ваші дітки: і рожевощока малеча, і статні юнаки і дівчатка, ті, котрі самі пізнали щастя батьківства і ті, кому вже життя помережило скроні сріблом.  Поваги Вам і шани від людей, а від Всевишнього – благословення.

Щирі  слова подяки адресуємо багатодітним матерям та жінкам, які стали турботливими неньками для дітей-сиріт.  Ви – уособлення доброти, милосердя й шляхетності, Ви піклуєтеся про наше найдорожче багатство – дітей, віддаєте їм світло, тепло і щедрість своєї душі.

Доземний Вам уклін і щира дяка за натхненну та найвідповідальнішу материнську працю, за відданість, ласку, розуміння та надійну підтримку.
Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, щастя і добра на довгі літа!

З повагою сільський голова Світлана Плаксун,  депутатський корпус,  виконавчий комітет сільської ради.