Матусю – Ангел мій земний

Дата: 13.05.2019 18:35

Щорічно у другу неділю травня, як і в Україні, так і ще у багатьох країнах світу відзначають День матері. Це один з найбільш зворушливих і теплих свят весни, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами. В Україні жінка завжди вважалася берегинею сім′ї та традицій. Наші мами прищеплюють нам любов до рідної землі, до своєї історії від самого народження. З нагоди свята у Медвинському СБК відбувся тематичний вечір «Матусю – Ангел мій земний».

З теплими словами привітання звернулася до присутніх голова Медвинської ОТГ, яка до всього ще й вручила цінні подарунки матерям–героїням та багатодітним матерям. Була вшанована і мама загиблого односельчанина, героя АТО О.Василенка – Лідія Василівна. Чудовим пісенно-віршованим доповненням були виступи учнів ліцею, які до того ж є учасниками художньої самодіяльності СБК. Своє «пісенне намисто» розсипав фольклорний вокальний ансамбль Медвинського Будинку культури – «Джерело», учасники якого дарували глядачам свій невичерпний репертуар. Пісенним подарунком для глядачів було вітанням від працівників культури, а працівники бібліотеки розбавляли святкову програму гуморесками та віршами. Всі, хто завітали, були у захваті від такого маленького свята.

ФОТО Olesia Spesyvtseva